1:2
1:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - Florbal Primátor Náchod  2:4
1. Sebastian Filip, 24. Marek Boušek - 6. Martin Hanuš, 8. Martin Hanuš, 15. Vojtěch Majer, 15. Vojtěch Majer; rozhodčí: Martin Doležal - Jiří Vaňous; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Kolář 8 - Daniel Poláček 10; po třetinách: 1:2, 1:2;
28:00
23:47
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Marek Boušek z trestného střílení (2:4).
22:20
Vyloučen hráč Jakub Udržal družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
14:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Majer, asistoval Jan Majer (1:4).
14:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Majer bez asistence (1:3).
14:00
14:00
07:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Hanuš, asistoval Vojtěch Majer (1:2).
07:15
Vyloučen hráč Martin Macek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
05:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Hanuš, asistoval Jan Majer (1:1).
03:34
Vyloučen hráč Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
00:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Sebastian Filip, asistoval Matyáš Kvapil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Doležal a Jiří Vaňous.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod :
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Filip Kolář; hráči v poli: Jonáš Ludvíček, Matyáš Kvapil, Sebastian Filip, Jakub Udržal, Tomáš Vaňous