2:3
0:1
- : -

Viking TJ Kobylisy B - Panthers Praha C 4:6
3. Petr Zabloudil, 12. Lukáš Frantík, 21. Petr Zabloudil, 24. Petr Zabloudil - 2. Vojtěch Marek, 10. Ondřej Bouška, 13. Vojtěch Marek, 18. Vojtěch Marek, 24. Vojtěch Marek, 36. Matěj Jurníček; rozhodčí: Jan Řehák - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Procházka ? - Radek Brych ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 0:1;
36:00
35:38
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Matěj Jurníček bez asistence (4:6).
31:36
Timeout Panthers Praha C
28:06
Vyloučen hráč Petr Zabloudil družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:48
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Vojtěch Marek bez asistence (4:5).
23:09
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Lukáš Frantík (4:4).
20:07
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Petr Zabloudil bez asistence (3:4).
17:27
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Vojtěch Marek, asistoval Ondřej Bouška (2:4).
12:27
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Vojtěch Marek, asistoval Matěj Jurníček (2:3).
12:00
12:00
11:24
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Lukáš Frantík, asistoval Lukáš Procházka (2:2).
09:45
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Ondřej Bouška, asistoval Vojtěch Marek (1:2).
02:31
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Matěj Hubička (1:1).
01:08
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Řehák a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C: brankář: Radek Brych; hráči v poli: Mikuláš Kandravý, Vojtěch Marek, Jan Švehla, Matěj Jurníček, Ondřej Bouška