0:1
2:1
- : -

FBC Rakovník - Wizards SO Praha 10 B 4:6
4. Tadeáš Kyncl, 5. Tadeáš Kyncl, 31. Martin Pokorný, 36. Matěj Hosperger - 1. Matěj Hosperger, 4. Šimon Hlaváček, 12. Matyáš Horák, 12. Matěj Jiří Marek, 15. Matyáš Horák, 33. Matěj Jiří Marek; rozhodčí: Tomáš Třešňák - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Vyskočil ? - Jakub Kvíz ?; po třetinách: 2:4, 0:1, 2:1;
36:00
35:53
Vyloučen hráč Tadeáš Kyncl družstva FBC Rakovník na 2 minuty za špatné střídání.
35:45
Vlastní branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil Matěj Hosperger (4:6).
34:35
Mladičký Čaroděj vyčaroval led na ploše kvůli kterému poté neskóroval.
25:54
Rakovník se chystá k nájezdu. Hráč 21 vypadá nervózně. Překvapivě vyřešený nájezd, jenže gólman Čarodějů magicky vytlačil míček do břevna a ven.
32:25
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil Matěj Jiří Marek, asistoval Šimon Hlaváček (3:6).
32:24
Čarovně jedovatá střela gólmanovi přímo pod ruku. Gólmanovi asi dochází protimagická ochrana.
30:34
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Martin Pokorný bez asistence (3:5).
29:30
Čarodějové používají mocné kouzla na proražení brankáře, který ovšem kouzlům jako zázrakem odolává. Jde vidět, že ho postavili z protimagického kamene.
24:00
24:00
23:35
Rakovník svou přesilovou hru nevyužil a neprolomil zakletou obrau Čarodějů.
14:29
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil Matyáš Horák bez asistence (2:5).
14:00
Trenér týmu Rakovník povzbuzuje svůj tým a podává jim rady npř.: "Tady jsi uplně zbytečný." nebo "Střílej do pr****". No tak pokud budou střílet tak jak jim trenér říká tak asi moc gólů nepadne.
12:00
12:00
Máme tady zahajení kouzelné 2. třetiny kde tým Čarodějů vede v zápase. Zatím co Rakovník má velkou podporu fanoušků, kteří stále věří svému týmu.
12:00
11:54
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil Matěj Jiří Marek bez asistence (2:4).
11:50
Tým Čarodějů ze země Oz očividně našli nový zdroj magické moci jenž je posílil a ujali se vedení v zápasu.
11:25
10:30
Hráč čísla 73 z týmu Čarodějů podporuje svůj tým magickým zaklínadlem "vyhul ji!". Zdá se, že víme, odkud se bere jejich magická moc.
08:00
Ze zápasu se stala přelívaná. Aspoň má zápas kouzelný nádech.

06:30
Čaroděje opustilo kouzelné štěstí, zatím co Rakovník nabírá na síle.
04:35
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl, asistoval Martin Pokorný (2:2).
03:56
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl, asistoval Lukáš Born (1:2).
03:09
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil Šimon Hlaváček, asistoval Matěj Hosperger (0:2).
00:27
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil Matěj Hosperger, asistoval Matěj Jiří Marek (0:1).