1:1
1:1
- : -

Tatran Střešovice B - Viking TJ Kobylisy 4:3pn
7. Hana Sedmíková, 23. Adéla Kramperová, 36. Zuzana Panchártková, N Andrea Tvrzová - 14. Petra Vlasáková, 17. Polina Pashkova, 33. Karolína Břoušková; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Preclík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Blanka Císařová ? - Tereza Deverová ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Andrea Tvrzová a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Polina Pashkova a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Adéla Kramperová a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:21
Timeout Tatran Střešovice B
35:07
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Zuzana Panchártková, asistoval Adéla Zehrerová (3:3).
32:27
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Karolína Břoušková bez asistence (2:3).
30:00
30:00
22:09
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Adéla Kramperová bez asistence (2:2).
16:45
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Polina Pashkova, asistoval Karolína Břoušková (1:2).
15:00
15:00
13:31
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Petra Vlasáková, asistoval Petra Tláskalová (1:1).
06:20
Trestné střílení družstva Viking TJ Kobylisy neproměnil Petra Vlasáková.
06:07
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Hana Sedmíková, asistoval Andrea Tvrzová (1:0).
01:58
Vyloučen hráč Tereza Gurková družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za špatné střídání.