6:3
4:6
- : -

SC Podještědí Č. Dub B - FBC Bestie Česká Lípa D 10:13
21. Josef Strouhal, 24. Jan Kopecký, 26. Stanislav Pokorný, 27. Jakub Švarc, 29. Jakub Švarc, 30. Stanislav Pokorný, 33. Stanislav Pokorný, 39. Stanislav Pokorný, 42. Stanislav Pokorný, 43. Jakub Švarc - 2. Ondřej Veber, 3. Marek Makula, 11. Ondřej Veber, 13. Zbyněk Hásek, 17. Ondřej Veber, 29. Martin Vašák, 29. Ondřej Veber, 31. Jan Vaněk, 34. Ondřej Veber, 37. Ondřej Veber, 37. Martin Vašák, 43. Martin Vašák, 43. Ondřej Veber; rozhodčí: Erich Kellermann - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Sedláček ? - Martin Salavec ?; po třetinách: 0:4, 6:3, 4:6;
45:00
Střely po 3. třetině: 11-9
45:00
42:49
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil Ondřej Veber bez asistence (10:13).
42:42
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil Martin Vašák, asistoval Zbyněk Hásek (10:12).
42:36
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Jakub Švarc, asistoval Josef Strouhal (10:11).
41:00
Timeout SC Podještědí Č. Dub B
41:00
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Pavel Dostál (9:11).
38:27
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Jan Sedláček (8:11).
36:28
36:19
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil Ondřej Veber, asistoval Zbyněk Hásek (7:10).
33:14
32:55
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Jakub Švarc (7:8).
30:44
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil Jan Vaněk, asistoval Zbyněk Hásek (6:8).
30:00
30:00
Střely po 2. třetině: 14-10
30:00
29:53
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Josef Strouhal (6:7).
29:03
Vyloučen hráč Petr Smrkovský družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
28:35
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Jakub Švarc, asistoval Stanislav Pokorný (5:7).
28:28
28:06
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil Martin Vašák, asistoval Karel Veber (4:6).
26:55
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Jakub Švarc, asistoval Petr Smrkovský (4:5).
25:21
23:31
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Jan Kopecký bez asistence (2:5).
20:41
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Josef Strouhal, asistoval Jakub Švarc (1:5).
16:22
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil Ondřej Veber, asistoval Martin Vašák (0:5).
15:00
15:00
Střely po 1. třetině: 12-10
15:00
12:59
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil Zbyněk Hásek, asistoval Ondřej Veber (0:4).
10:47
Vyloučen hráč Zbyněk Hásek družstva FBC Bestie Česká Lípa D na 2 minuty za sekání.
10:05
07:16
Trestné střílení družstva FBC Bestie Česká Lípa D neproměnil Ondřej Veber.
06:04
02:32
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil Marek Makula, asistoval Karel Veber (0:2).
01:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Bestie Česká Lípa D:
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Č. Dub B: brankář: Jan Sedláček; hráči v poli: Martin Havelka, Josef Strouhal, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský, Pavel Dostál