1:2
- : -
FBS Olomouc

Panthers Praha - FBS Olomouc 3:5
21. Karolína Nováková, 23. Agáta Saffertová, 48. Barbora Zabavská - 14. Eliška Pešavová, 15. Tamara Hašová, 29. Tamara Hašová, 52. Barbora Suchánková, 56. Karolína Šablaturová; rozhodčí: David Kytler - Lukáš Žofka; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 9 - Martina Schoupalová 19; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině (celkem): Panthers 11 (22) - Olomouc 2 (14)
60:00
Ohlasy trenérů a nejlepších hráček najdete na tomto odkazu.
60:00
Sestřih branek najdete na tomto odkazu.
60:00
Střely ve 3. části: 11:2
60:00
59:53
Vyloučen hráč #14 Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
59:42
Timeout Panthers Praha
58:42
Fantastická Schoupalová likviduje tisíciporcentní šanci Faltusové!
57:42
Horňáková na střídačce, domácí hráčky to zkusí v šesti.
57:39
Timeout FBS Olomouc
57:02
Zikmundová skvělým návratem zabránila další katastrofě, přerušila totiž brejk dvou na jednu!
55:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #24 Tereza Reimerová (3:5).
55:43
Schovaná střela od mantinelu zapadla přesně na zadní tyč a Panterky podruhé v zápase ztrácí dvě branky.
54:36
Hned záhy navíc inkasuje tvrdý hit do hlavy Saffertová, hra je přerušena až do doby, než je dotyčná taktéž s asistencí doprovozena na střídačku.
54:21
Hostující hráčky začínají být značně nervózní a občas utrousí i slůvko, jež se v běžné společnosti nesluší.
52:50
Viditelně otřesená Řeháková se nakonec zvedá, a za asistence spoluhráček odchází na střídačku.
52:49
Po nešťastnm nárazu zůstala na zemi ležet jedna z hráček Olomouce a do akce musí být povolán zdravotník. O "zábavu" přítomných se mezitím postaral šéf hostující lavičky, jenž musel být umravňován ještě důraznějším hlasem rozhodčích.
51:59
Zikmundová trochu vystrašila hrstku diváků zadovkou na Florianovou, jež proskákala jen těsně vedle pravé tyče domácí brány.
51:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #5 Eva Řeháková (3:4).
50:55
Už po konci přesilovky to šibalsky zkusila Nováková, její klamstvo prováděné na středu hřiště však bylo odhaleno.
50:24
Hosté jsou kompletní.
49:38
#princezny jsou na balonku, polovina přesilovky už je ale pryč a žádná tutovka ještě světlo světa nespatřila.
48:24
Vyloučen hráč #55 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
47:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #86 Lenka Faltusová (3:3).
47:37
Faltusová si zatím hlasitě říká o kupon na oblíbený Mix.it!, jenž je v Rudné pravidelně udílen nejlepším hráčkám utkání - po její dnes již třetí asistenci srovnává na 3:3 Zabavská!
46:32
Na domácí střídačce panuje i přes nepříznivé skóre dobrá nálada, o níž se kromě klasického hecíře, Lenky Zelingerové, stará i cenná návštěva - své spoluhráčky dorazila podpořit zraněná Anežka Slaná!
45:04
Tůvrčí roli přebrala v posledním střídání od Faltusové další předsezonní posila ze střešovické Stodoly, nahrávku Zabavské ale Zikmundová, jenž mimochodem také prošla výše jmenovaným kubem, přetvořila jen v hodně nepřesný pokus mířený někam na podavače balonů.
43:22
Kromě klasického souboje o body jsme si mohli vyslechnout i bitvu vokální - v ní se ocitli lodivodi z obou střídaček a jako vítěze nakonec můžeme označit Lukáše Jenšíka, jehož hlas, ostrý jako břitva, nakonec musel umravňovat i jeden z arbitrů.
42:28
Suchánková už už vypadala, že dlouhý balonek dostihne těsně před Horňákovou a bude tak odměněna možností zakončit, mrštná chapadýlka domácí brankářky však byla rychlejší a kulatý nesmysl je tam opět v moci Panthers.
41:12
První útoky obou soupeřů postrádaly přesnost, stav je tedy stále stejný jako na konci druhé periody.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině (celkem): Panthers 7 (11) - Olomouc 5 (12)
40:00
Střely ve 2. části: 7:5
40:00
39:22
Poslední minuta druhé třetiny a opět můžeme konstatovat, že se v ní děje nic na druhou krát dva.
38:19
Zatímco zde probíhá převážně boj o střední pásmo v němž Panterky prohrávají, mužští kolegové z Áčka v neoblíbeném Turnově vedou 7:4 a míří k důležitému vítězství. Na dálku přejeme v závěrečných deseti minutách hodně štěstí!
37:24
Hra v posledních vteřinách postrádá řád a a nepřesností je na hřišti vskutku nemálo, doufejme že to oba týmy co nejrychleji napraví, neb na pořádnou šanci už nějakou tu chvíli čekáme.
36:45
36:23
A znovu špatná přihrávka, tentokrát v podání Zabavské. Panterky ještě neohrozily bránu.
35:54
Pešavová dvakrát vystihla rozehrávku a ušetřila červeným pár cenných vteřinek. Panterky se nemohou dostat do většího tlaku.
34:45
Vyloučen hráč #85 Andrea Palinková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
34:02
Blíží se další přesilovka, tentokrát za přeseknutí Faltusové. Domácí hráčky si zatím užívají výhodu a oba arbitry už bolí pravá ruka,
33:26
Hašová vedla útok po pravé straně, její rána lačnící po tom být střelou hattrickovou však minula cíl.
32:11
31:48
Tahle přesilovka se domácím vůbec nedaří, největší úspěch tak zatím sklízí generální sekretář klubu Štěpán Weber, jenž na trestné lavici rozdává bonmoty.
30:55
Nováková dvakrát hledala osamocenou Faltusovou, nakonec zkusila vystřelit i sama, mířila ale o několik metrů mimo.
30:11
Vyloučen hráč #5 Eva Řeháková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
28:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Tamara Hašová, asistoval #86 Michaela Kacelová (2:3).
28:17
Florbal je rychlá a rychle se měnící hra, což právě zjistil i zapisovatel dnešního utkání - ten měl připravený text o tom, jak si Olomouc ve druhé třetině zapomněla koupit lístek na kolotoč, těsně před jeho odesláním se ale podruhé v utkání prosazuje Hašová a vrací svým spoluhráčkám vedení.
26:06
Další rozebíračka z domácí strany, tentokrát Novotná našla krosem osamocenou Valešovou. V její neprospěch tentokrát hovořila hlavně vzdálenost směrem k hostující kleci, která byla přeci jen značná a Schoupalová tak po přesunu sledovala střelu letící těsně nad.
24:54
Obrovská šance Saffertové - věkem stále ještě juniorka se ocitla před prázdnou klecí, kam i trochu krolomně zkusila zakončit, druhým dotekem vlastní hokejky si ale svou střelu sama vyrazila! Olomouc je v tuto chvíli zralá na ručník.
23:41
A dvě trefy jsou rázem znát i na výkonu bíle oděných florbalistek. Ty po srovnání ožily a kdyby to teď bylo už 4:2, nikdo by se pravděpodobně nedivil - to by ale Valešová s Novákovou musely překonat ve svých únicích Schoupalovou, která teď drží olomoucké akcie nad vodou.
22:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #86 Lenka Faltusová (2:2).
22:24
Faltusová nastoupila do druhé třetiny s velkým elánem a Panterky díky ní bleskově srovnávají! Tentokrát se z těsné blízkosti prosadila Saffertová a olomoucký náskok z první třetiny je smazán - klasik by řekl, že se v tuto chvíli začíná opět od nuly.
20:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #66 Karolína Nováková, asistoval #86 Lenka Faltusová (1:2).
20:55
Tak jsem to zakřikl a pro domácí to bylo zakřiknutí šťastné - Faltusová pálila do shluku těl a balonek nakonec vyplaval před volnou Novákovou, která zády k bráně poslala balonek nad nohu sedící Schoupalové.
20:30
Panterky jsou sice nastěhované před Schoupalovou, žádnou střeleckou příležitost si však nevypracovaly.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině (celkem) - Panthers 4 (4) - Olomouc 7 (7)
20:00
Střely v 1. části: 4:7
20:00
19:53
Vyloučen hráč #29 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
18:41
Olomouc se snaží domácím znepříjemnit rozehrávku a jedním z využívaných způsobů je i vyslání dvou napadajících hráček na úroveň hokejové modré čáry, přes níž teď Panterkám činí problémy se dostat.
17:29
Hodně aktivní je z Panterek především Markéta Valešová, která tentokrát vedla útok společně se svou jmenovkyní Žbánkovou. Schoupalová musela být pozorná, protože přes les těl stěží viděla na časomíru, natož na bílý kus plastu.
16:12
O kontr se snažila Gocová, která se probíjela zahuštěným středem a právě to se jí stalo osudným, neb přes nastražená topůrka míček dostala pouze vysoko nad sebe.
14:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Tamara Hašová, asistoval #15 Pavla Pejzlová (0:2).
14:25
A pro Panterky je rázem situace ještě složitější, na mantinelu natáhla Hašová, propálila vše před sebou a Olomouc se tak slepenými góly dostává do dvoubrankového vedení.
13:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #5 Eva Řeháková (0:1).
13:10
Jenže právě jeden hráč při bránění následného útoku Olomouce chyběl a rychlé doklepnutí znamená hostující vedení.
13:01
Křemenáková to při snaze o napadání přehnala a při rychlé změně směru nešťastně upadla. V jejím případě to naštěstí nebyla žádná velká rána, neboť vzhledem ke svému vzrůstu to domácí sedmašedesátka na zem neměla příliš daleko.
11:48
První ofenzivní řada Panterek se už při několikátém střídání v řadě snaží držet míček na hokejkách a střeleckou pozici si vypracovat delší kombinací. To se jí sice daří, tyto pozice ale bývají až příliš vzdáleny hanácké svatyni a hostům tak působí jen minimum trablí.
09:34
A za hrdinku je následně i Schoupalová, jež musela čelit jednoduchému, ale o to překvapivějšímu průniku Zikmundové. Domácí pětadvacítka nakonec mířila jen do klína hostující chytačky.
08:22
Právě Horňáková ale byla nakonec tím, kdo své spoluhráčky z tlaku vysvobodil - efektně zachycený balonek vyslala výhozem na unikající Valešovou, která dvěma pokusy o zakončení rozradostnila hrstku fanoušků na jinak prořídlých tribunách.
07:04
Seznávám, že poslední desítky vteřin patří na hřišti spíše florbalistkám z Hané. Ty domácí válečnice svírají ve vlastním obranném pásmu a snaží se balonek posouvat až do pozice, z níž by se Horňáková mohla cítit ohrožena, leč ke střelbě se zatím nedostaly.
05:32
Tiše, skoro jako duch se teď protáhla Reimerová až mezi kruhy kam následně obdržela i pěknou nahrávku, následné střele ale zabránilo nastavené lýtko Pitterlingové.
04:20
Až teď se poprvé objevila mičuda i v malých brankovištích, pro omaskované ženy to nicméně nebyla žádná velká práce.
02:53
Obě gólmanky si zatím užívají relativního klidu. Hraje se totiž bez útočení a tedy i bez šancí.
00:53
Úvodní střídání mnoho vzruchu nepřinesla, za zmínku stojí snad jen zbourání pronikající Valešové, domácí sedmaosmdesátka se nicméně bez problémů zvedá a kluše na střídačku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Sára Jakubkovičová, Karolína Šablaturová, Eliška Pešavová, Alexandra Hegingerová, Tereza Brančíková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Viktorie Novotná, Markéta Žbánková, Markéta Valešová, Tereza Pitterlingová, Karolína Vlachová