2:0
1:1
- : -

Tatran Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2
9. Martin Pánek, 11. Jonáš Kreysa, 26. Martin Šindelář, 36. Jakub Kolísko, 58. Martin Pánek - 19. Vojtěch Klápa, 57. Vojtěch Klápa; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 147; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 16 - Karel Šantora 23; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:1;
60:02
To už je dnes z SC Řepy vše, děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště napočtenou.
60:00
Střely ve 3. části: 5:6
60:00
59:59
Poslední vteřiny odpočítány.
59:18
Střela do tyčky hráč #17 Viktor Kopecký družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
59:18
Kopecký trefuje tyčku.
58:58
Hosté stále střídavě odvolávají gólmana.
57:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek bez asistence (5:2).
57:51
Pánek v lehce usnadněné situaci dává gól do prázdné branky a ve skluzu slaví pátý gól Tatranu.
56:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #24 Petr Hartman (4:2).
56:40
Vinohrady ze hry v šesti těží gól. Klápa přidává svůj druhý dnešní gól.
56:26
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
56:26
Hosté si vybírají time a jdou do šesti.
56:24
Cestu do haly na TV utkání si našlo skvělých 147 diváků. Děkujeme za podporu!
56:06
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #23 David Šimek.
56:06
Šimkovi při kličkách utekl míček a pak už nedokázal zakončit.
56:05
Za vysokou hůl uvidíme nájezd.
54:42
Přebírání míčku v podání hráčů obou týmů.
53:24
Čuda obětavě vlétl do střely a významně tím pomohl Šantorovi, který by přesun zřejmě nestihl.
52:17
Švéda naslepo přihrál protihráči. Naštěstí pak minelu uhasil Kolísko.
51:34
Střela O. Stuchlíka štípla Jurca do dlaně.
50:30
Jurco rozehrávku z rohu chytá.
50:28
49:35
Šimek orazítkoval břevno.
49:34
Střela do tyčky hráč #37 Matěj Havlas družstva Tatran Střešovice .
48:53
Pokyn ze hřiště zněl "střed", Havlas se rozhodl pro střelu a trefil nad.
47:57
Šantora ve velmi nególmanské pozici zachycuje míček v malém brankovišti.
47:02
Čermák ztroskotal na Šantorovi.
45:42
Na hřišti je spousta pohybu, ale prakticky o ničem.
44:01
Pánek musí vystřídat střelecké náčiní.
43:45
Před Šantorou je přehuštěno.
41:04
Jako ve slow-motion se teď Šantora prohýbal na boku a posouval proti Eliášovi, který se sám vyhnal až za branku.
40:31
Švejda už už viděl míček v síti, ale Jurco reflexivně vykopl nohu u delší tyčky a míček vyrazil.
40:01
Poslední buly základní hrací části je v režii Vinohrad.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
39:59
Poslední vteřiny třetiny si Tatran pohlídal míček a ke konci zkusil ještě jednu střelu, která se moc nepovedla. Tatran odskočil na 4:1
37:54
Lanc netrefuje o pár centimetrů branku i hřiště.
36:37
Piskáčkovu střelu vyrazil Šantora, od kterého se odrazila k Šimkovi, který nedokázal dorazit míček.
35:53
Mezi vyhlašováním střelce a asistenta Jurco hasí střelu Švejdy.
35:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #79 Martin Pánek (4:1).
35:26
Kolísko navyšuje náskok Tatranu na 4:1.
35:10
Šantora lapá, Jurco naproti pak o pár vteřin později na boční síťce taky.
34:32
Melišův projektil mezi nohami všech hráčů před ním skončil u Šantory.
34:05
Švejda s Klápou nevyužili přečíslení 2 na 1.
32:40
Tlapák skoro jako přes kopírák střílel do Šantorovy helmy.
32:23
Šermovačka a balonek pro hosty.
31:17
Hartman obehrál prvního hráče před sebou, ale domácí obrana u Jurca byla na svých místech.
30:47
29:01
Početní síly na hřišti srovnány na standardních 5 na 5.
28:37
Tatran v pěti.
28:27
Týmy střídají a tak hra spíše vázne.
27:01
Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
27:01
A další bránění ve hře, tentokrát pro Vinohrady; konkrétně O. Stuchlíka. Chvilku si zahrajeme 4 na 4.
26:37
Vyloučen hráč #28 Jakub Kolísko družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:37
Na straně Tatranu se rorztrhl pytel s vyloučeními za bránění ve hře, druhý trest tohoto typu odsedí Kolísko.
25:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (3:1).
25:41
Šindelář zužitkoval přesilovku v extrémně krátké době, domácí vedou už 3:1.
25:28
Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
25:28
Čuda po souboji svalil protihráče na mantinel. Za hrubost je odeslán na trestnou.
25:11
Jurco vychytal Klápu.
23:58
Švéda netrefil zařízení.
23:25
Pánkova střela skončila o něco níže, ale se stejným výsledkem jako předchozí pokus Tlapáka.
23:05
Tlapákovu střelu vyrazil Šantora helmou.
22:15
Tatran kombinuje na své polovině.
20:17
Šimek zaseknutým golfem nepřekvapil Šantoru.
20:01
Druhé buly na úvod třetiny získaly Vinohrady.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:7
20:00
19:59
Míček se po siréně dostal za záda Šantory, ale tento gól se samozřejmě nepočítá. Třetinu končíme těsným náskokem Tatranu 2:1 a uvidíme, co nás čeká ve zbylých částech utkání.
19:10
Hosté nevyužili šanci přečíslení 3 na 1.
18:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa bez asistence (2:1).
18:28
Klápa sólovkou obírá Jurca o čistý štít a stahuje náskok Tatranu na 2:1.
17:35
Kolísko poslal míček mezi tyčku a vyjetého Šantoru ve vrchním rohu malého brankoviště.
15:57
Meliš už naskočil na hřiště, Tatran oslabení ustál.
13:57
Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
13:57
Meliš zbořil na mantinelu protihráče, odložené vyloučení moc dlouho netrvalo. Za bránění ve hře stráví dvě minuty na trestné.
13:15
Hosté teď utekli hrobníkovi z lopaty, když se míček odrazil od tyčky pryč.
13:03
Střela do tyčky hráč #23 David Šimek družstva Tatran Střešovice .
10:40
Kolísko trefil hruď Šantory.
10:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #70 Milan Meliš (2:0).
10:13
Kreysa efektně zavěsil z dálky. 2:0 pro Tatran.
10:04
09:46
Šindelář zkusil střelu ze středu hřiště, Šantora na ni ale celou dobu viděl, a tak bezpečně chytá.
09:04
Švejda trefil zakleknutého Šindeláře.
08:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #16 Martin Mühlfait (1:0).
08:19
Gólový účet dnes otevírá Pánek. Tatran se dostává do vedení 1:0.
08:08
Kolísko trefuje roh hřiště.
07:10
Šantora odklidil druhý balonek, který byl vhozen na hřiště.
06:18
Jurco utržil nepříjemnou ránu od hráče, proti kterému vyjížděl.
05:43
Šimek sklepávačkou ze vzduchu nedokázal zakončit.
05:14
Sprinterská představení končí Kolísko zahráním do autu.
04:17
Eliášovi proklouzla čepel po povrchu hřiště. Sám v tutovce neproměňuje.
03:42
Kreysa s lehkostí přijal zezadu míček, Šantora chytá.
03:12
Obrana hostů SKVěle zformovaná.
02:40
Piskáček ze středu hřiště prostřelil balonek přes změť hráčů až k Šantorovi, který vyráží.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají po menším kolotoči hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Štěpán Čuda, Štepán Švejda, Zbyněk Stuchlík, Vojtěch Klápa
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: David Šimek, Martin Šindelář, Ondřej Němeček, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas
00:00
Krásný pondělní večer ze Sportovního centra Řepy, kde jsme, kromě obklopení přenosovými vozy České televize, v očekávání 14. kola Livesport Superligy mezi Tatranem a Vinohrady. Dnešní hru nazvanou 'Raiffeisen LEASING game' si můžete při dodržení platných hygienických opatření užít v hale, nebo přes online/TV přenos.
00:00
V rámci dnešní dohrávky kola je domácí Tatran po 13 odehraných zápasech na prvním místě tabulky s 36 body. Hosté z Vinohrad se stejným počtem zápasů se drží na jedenácté příčce s 9 body. Domácí by si výhrou pojistili vedení, hosté by pak přeskočili desáté Otrokovice. V rámci pražského derby nás čeká jistě zajímavé utkání.
00:00
Hra nám za několik minut začne, a tak vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu.