2:5
6:2
- : -

DDQ Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 Kunratice 10:8
15. Martin Schneider, 16. Tomáš Novotný, 22. Tadeáš Melíšek, 28. Tadeáš Melíšek, 41. Ondřej Šarša, 49. Tadeáš Melíšek, 49. Petr Linc, 50. Petr Linc, 51. Ondřej Šarša, 60. Martin Schneider - 13. Vojtěch Plaček, 26. Jiří Lebeda, 30. Vojtěch Plaček, 37. Albert Kulík, 39. Adam Kulík, 40. Adam Kulík, 47. Jiří Lebeda, 48. Jan Novotný; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 206; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 20, Jan Štěpánek 3 - Ondřej Lupoměch 30; po třetinách: 2:1, 2:5, 6:2;
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
59:59
59:35
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider bez asistence (10:8).
58:47
Neuvěřitelná hra, hosté bez brankaře a je to velmi napínavé.
58:13
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
55:53
Štěpánek zatím skvělé zákroky.
54:59
Domácí však nedokázali využít své přesilové hry, ale stále se drží ve vedení a bojují ze všech sil.
53:34
Domácí tým dnes hraje již několikátou přesilovou hru, ve které se jim zatím daří střílet samé střely.
52:57
Vyloučen hráč #81 Albert Kulík družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:45
Domácí mají rozehrávku a zakládají okamžitý útok.
50:58
Úžasná tyčka od Šarši, který málem vstřelil hned další branku.
50:09
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #19 Jakub Štěrba (9:8).
50:06
Opět krásná střela, tentokrát od Klementa, který málem navýšil.
49:27
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (8:8).
49:05
Nezapomenutelné snižování u domácího týmu, kde se domácí snaží opravdu vyrovnat.
48:58
48:44
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #13 Tomáš Novotný (6:8).
48:42
Právě proběhlo střídání brankářů na straně domácího týmu, kde je Štěpánek připravený dnes předvést svůj výkon.
48:40
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jan Štěpánek družstva DDQ Florbal Chomutov
47:05
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #43 Jan Novotný z trestného střílení (5:8).
46:43
Hosté navyšují na stavu hry, ale domácí se stále nevzdávají.
46:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #24 David Jirásek (5:7).
45:42
Tým hostů šel skvělý útok, ale domácí se včas ukázali a útoku bylo zabráněno.
44:38
Melíšek dostává opět přihrávku od Novotného, ale branka z toho bohužel nevpadla.
43:13
Linc se ukázal když pro svůj tým vybojoval šanci na gól, ale bohužel to nevyšlo.
42:25
Novotný skvěla přihrávka na Melíška, ale ta byla zblokovaná.
41:19
I do třetí třetiny nesmí chybět skvělý vstup a to, že domácí tým snižuje a bojuje o snahu vyrovnat.
40:34
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #92 Daniel Kellermann (5:6).
39:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #43 Jan Novotný (4:6).
39:31
Hrají se poslední vteřiny druhé třetiny a hosté jsou stále v přesilové hře.
38:58
Vyloučen hráč #81 Martin Meyer družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
38:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #6 Vojtěch Plaček (4:5).
37:35
Hosté jsou opět v útoku, ale domácí je hned posílají zpět na jejich stranu.
36:37
Tvrdá střela od Alberta Kulíka vyrovnává stav hry.
36:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #81 Albert Kulík bez asistence (4:4).
35:32
Štěrba neuvěřitelná střela na branku, ale tyč.
33:09
Klement další skvělý zásah a pro svůj tým získává míček.
32:53
Hosté se dokázali udržet ve svém oslabení, ale domácí stále bojují.
30:54
Domácí hrají svojí druhou přesilovou hru v tomto utkání.
30:50
Vyloučen hráč #24 David Jirásek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
29:49
Hra byla zastavena a míček dostává domácí tým.
29:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #18 Adam Kulík (4:3).
28:32
Petr Linc vyčkával a pak skvěle zasáhnul a vybojoval míček pro svůj tým.
27:21
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #16 Martin Schneider (4:2).
27:18
Klement neuvěřitelně skvěle zblokoval útok hostů.
26:34
Pestrá bitva o míček na straně hostů, která vychází dobře pro domácí tým.
25:16
Bohužel smůla pro domácí tým, který dostává gól, ale hned po buly zakládá rychlý útok.
25:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #20 Marek Šmíd (3:2).
24:05
Hosté rozehrávají od domácího týmu, který hned napadá.
22:08
Skvělá střela ze strany hostů na Frühbauera, který byl na správném místě.
21:15
Domácí tým přináší parádní vstup do druhé třetiny, díky skvělé brance, o kterou se postaral Melíšek.
21:11
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (3:1).
20:01
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:12
20:00
18:31
Hosté si dokázali ohlídat hru v oslabení a nyní zakládají rychlý útok.
17:33
Blížící se poslední dvě minuty a domácí tým stále hraje skvělou přesilovou hru.
16:26
Domácí tým si zahraje svou první přesilovou hru v tomto zápase.
16:22
Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:58
Hned po další brance domácího týmu jsou domácí opět v útoku.
15:41
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #19 Jakub Štěrba (2:1).
14:48
Úžasná hra, Klement na Melíška a ten na Schneidera, který vstřelil branku.
14:41
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (1:1).
14:08
Domácí tým se prostřídal a na míčku už Klement.
13:05
První gól vstřelil tým hostů, ale domácí už jsou v útoku a snaží se vyrovnat.
12:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #27 Vojtěch Doleček (0:1).
12:37
Těžký souboj o míček na straně domácího týmu, vyhrávají hosté.
11:24
Útok domácího týmu ztrácí míček, ale obrana téhož týmu ho včas získává nazpět.
10:42
Štěrba úžasně zblookoval střelu hostů.
09:58
Skvělý zákrok Frühbauera šokuje publikum.
08:52
Šarša na Lince a ten na Novotného, skvělá souhra, ale branka z toho nebyla.
07:33
Schneider vytahuje na Duška a ten ztrácí míček.
06:29
Domácí střílí míček mimo hřiště.
05:21
Klement opět zabojoval a z boje si odnesl míček.
04:25
Novotný dostává přihrávku do útoku a střílí na bránu, ale střela šla mimo branku.
03:08
Klement vyhrál skvělý souboj o míček.
02:24
Melíšek rozehrávka do útoku, ale ke střele se nikdo nedostal.
01:03
Melíšek úžasná střela na bránu, ale Lupoměh zakročil.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: David Jirásek, Vojtěch Doleček, Martin Fenik, Jan Novotný, Jiří Lebeda
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Tomáš Novotný