2:1
- : -
FbC Písek

FbC Písek - Pacovští Honzíci 7:2
15. Michal Měřička, 19. Jakub Mikeš, 25. Pavel Šebelle, 31. Jakub Mikeš, 35. Pavel Šebelle, 43. Ondřej Štěpán, 46. Michal Cigánek - 16. Martin Zadražil, 53. Karel Vágner; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 41 - Miroslav Bouška 76; po třetinách: 2:1, 3:0, 2:1;
60:00
59:59
Střely na bránu: Písek 21- Pacov 14
59:59
Komentář trenéra hostů: Přijetí jsme v silně poslepované sestavě a zápas jsme odbojovali až do konce. Leč domácí nám předvedli jak se má hrát florbal. My musíme především doléčit doléčit zranění a nemoci.
59:59
Komentář trenéra domácích: Od začátku utkání si troufám říct, že jsme kontrolovali hru. Bohužel máme dlouhodobě problém s efektivitou v zakončení a skóre nám tak dlouho nenaskakovalo.Celkově klidný zápas a jsme rádi za další důležité 3 body. Děkuji soupeři za utkání.
59:32
Pacovský brankář do posledních sekund předvádí neskutečný výkon
59:00
Jdeme do poslední minuty a my doufáme, že jste si s námi dnešní zápas užili, děkujeme za sledování onlinu
57:31
Zápas se chýlí ke konci, ale na ryhlosti ani jeden tým neubral
54:58
Jakub Mikeš krásně prošel přes pacovskou obranu, gol z toho však nebyl
53:31
V písecké hale stoupá napětí a souboje jsou poněkud ostřejší než by si náš zdravotník představoval
52:44
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Karel Vágner, asistoval Petr Diviš (7:2).
52:44
Pacov využívá přesilovky a po souhře Vágnera a Diviše snižují stav utkání
51:14
Vyloučen hráč Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
51:14
Filip Trkovský právě předvádí leháro na našich kabátech na trestný, děkujem
48:15
Ze strany Písku vidíme poměrně sebevědomou hru, ale Pacov taky nezahálí a vystrkuje růžky
45:38
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Pavel Šebelle (7:1).
45:38
Tak to bylo něco! Pavel Šebelle a Michal Cigánek mají očividně životní formu a tímto golem si připisují další body do kanadského bodování
44:48
Pacov se snaží, co to jde, ale Písek si stále drží míček na čepelích
43:28
Hraje se teď spíše na pacovské obranné polovině, ale stále můžeme sledovat rychlou bojovnou hru
42:46
Branku družstva FbC Písek vstřelil Ondřej Štěpán, asistoval Ondřej Mixan (6:1).
42:46
Krásná souhra dvou píseckých Ondrů, kteří zvyšují golový rozdíl na 6:1
41:38
Pořadatelský stolek hned ze začátku třetiny snáší velmi emotivní vyjadřování hráčů, je vidět, že s časem stoupá i nervozita
34:35
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Michael Kolínský (5:1).
34:35
Krásná sehrávka písecké první lajny a je z toho gol
33:59
Neskutečné šance Písku
31:31
Vyloučen hráč Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
31:31
Písek má dnes již třetí šanci na gol z přesilovky, tak si počkáme na to, jak s tím naloží
30:20
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Michal Cigánek (4:1).
24:07
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Michal Měřička (3:1).
24:07
Písek zvyšuje stav po výborném tahu na bránu v přesilovce od Šebelláče
22:18
Vyloučen hráč Karel Vágner družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
22:18
Písek jde opět do početní převahy tak uvídíme,co nám nadcházející dvě minuty přinesou
18:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Michal Cigánek (2:1).
18:59
Krásná kombinace Mikeše a Cigiho a Písek jde do vedení
16:50
Vlasta Dvořák dnes též předvádí skvělý výkon a můžeme tak z pohledu golmanů neskutený zápas
16:20
Písecká obrana teď předvádí neskutečný výkon a nedovoluje se Pacovu dostat ke koncovce
15:10
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Martin Zadražil, asistoval Petr Diviš (1:1).
15:10
Pacov se rychle vzpamatoval a vyrovnává stav
14:27
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Měřička, asistoval Michael Kolínský (1:0).
14:27
Tak jdou domácí do vedení po Michalově střele z první, stav utkání 1:0
13:25
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.