2:2
2:2
- : -

FBC Dobruška - FBC Intevo Třinec  7:5
4. Jitka Fleglová, 8. Magdaléna Bašová, 14. Victoria Bartošová, 21. Diana Peterová, 35. Diana Peterová, 54. Diana Peterová, 56. Sandra Peterová - 3. Veronika Enenkelová, 22. Lucie Mišúnová, 25. Tereza Martynková, 41. Lucie Mišúnová, 48. Denisa Gawryšová; rozhodčí: Pavel Špryňar - Antonín Živný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 35 - Martina Szwanczarová 14, Dagmar Šteglíková 11; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Nebyli jsme vůbec dobří a prohráli jsme zcela zaslouženě. Gratuluji soupeři."
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnes skvělý výkon našich holek. Stačili jsme fyzicky, a to bylo dnes rozhodující. Věřím, že takhle budeme makat dál. Děkujeme našim skvlěým fanouškům a díky soupeři za dobrý zápas a přeju bezpečnou cestu domů.
59:59
Děkujeme všem divákům, kteří dorazili na dnešní utkání a celý zápas nepřetržitě fandili s respirátory!
59:49
Standartní situace na velkém brankovišti Dobrušky. Nikdo neví za co, ale rozhodčí si stojí za svým.
59:00
Probíhá poslední minuta utkání.
57:44
Poláčková dostala přesnou nahrávku od Barotošové a střílí do prázdé brány. Golmanka Třince na konec stihla doklouzat do brankoviště a střelu zneškodnit.
57:08
Třinec tlačí, ale Dobruška zatím odolává. Holky v bílém mají velmi dobře nacvičenou hru v šesti.
55:00
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Sandra Peterová bez asistence (7:5).
55:00
Posledních 5 minut do konce utkání a nadějný tlak Třince vymizel a Dobruška si jde pro tři body.
53:19
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová bez asistence (6:5).
53:19
Peterová D. vystihla rozehru soupeře a blafákem překonává stojící golmanku hostí.
52:30
Svobodová vytahuje jeden z nejhezčích zákroků ve své kariéře, o zbytek se postarala obrana a míček končí na polovině Třince.
52:13
Juniorka Bartošová chvíli lítala jak hadr na koštěti za hráčkou Třince až se jí povedlo čistě odebrat míček a založit neúspěšný protiútok.
51:27
Frustrovaná Zeisková zahazuje balónek za mantinel.
50:51
Třinec velmi dobře brání a nepouští Dobrušku do žádné šance.
49:45
Vyloučen hráč Tereza Mikulová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
49:45
Mikulová posílá Peterovou S. za mantinel a pujde si odsedět 2 minuty za hrubost.
49:10
Třinec přidal na otáčkách a dobrušské hráčky začínají být pod velkým tlakem.
48:31
Jan Černý je ve velkém tlaku a páru vypustil na nic netušící flašce, která se proletěla proti zdi.
47:58
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Denisa Gawryšová, asistoval Karolína Franková (5:5).
47:58
Po naročném oslabení hráčky Dobrušky nedokázali vystřídat a dostávají vyrovnávací gól.
47:03
Bašová V. vratí tečovaný míček Třinci. Fanouškům se to moc nelíbí, prý teč neviděli.
46:10
Třinec hezky kombinuje, ale gól je zatím v nedohlednu. Chtělo by to přidat přesnější střelbu.
45:25
Peterová S. si odsedí dvouminutový trest za nekompromisní sekeru.
45:16
Vyloučen hráč Sandra Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
45:00
Hra se začíná přiostřovat.
41:20
Góól, který nakonec rozhodčí odpískal, ale následně neuznal. Dobruška tudíž neodskakuje na dvoubrankové vedení.
40:40
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Veronika Enenkelová (5:4).
34:25
krásná souhra Bašové V. , Zeiskové a zakončující Peterové D.
34:24
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Markéta Zeisková (5:3).
24:39
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Petra Bieleszová (4:3).
24:11
hosté uklidňují hru na své půlce
22:59
ostré souboje na středu
21:44
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lucie Mišúnová bez asistence (4:2).
21:43
rozehrávka hostí před brankou Svobodové končí golem
20:50
výborné zákroky Doležalové zabránily střelám na branku
20:16
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Kateřina Poláčková (4:1).
15:43
Trestné střílení družstva FBC Intevo Třinec neproměnil Veronika Enenkelová.
15:14
hráčka hostí č. 13 šla na branku, branku ale netrefuje
13:57
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Victoria Bartošová, asistoval Diana Peterová (3:1).
13:01
po rozehrávce domácích na útočné polovině Fleglová doráží, avšak hostující brankařka má vše pod kontrolou