1:2
0:0
TROOPERS

TROOPERS - Snipers Třebíč 6:5pn
9. Petr Voltner, 12. Petr Kadlec, 36. Petr Kadlec, 38. Jan Grábl, 57. Jan Daler, N Jakub Peška - 4. Lukáš Mátl, 7. Zdeněk Malich, 29. Jan Vochyán, 48. Jiří Suchomel, 53. Jiří Suchomel; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2 + Petr Voltner 5:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Michal Melichar 37 - Petr Brestovský 16, Jan Bazala 29; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:2, 0:0;
Komentář domácích Kadlec Petr (Vedoucí):
Dobrý zápas ve vysokém tempu, kteří někteří stíhali lépe a někteří hráči hůře. Ukázalo nám to spoustu věcí, na čem zapracovat v tréninku. Zápas jsme uhájili ve druhé třetině, kdy jsme se dobrou prací v oslabení udrželi v zápase. Děkuji soupeř, rozhodčím a divákům za kvalitní zápas.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #20 Tomáš Sýkora , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #29 Petr Voltner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #83 Jiří Suchomel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #18 Jakub Peška a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #47 Jan Vochyán , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #10 David Mati , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #22 Lukáš Mátl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #38 Jan Grábl a vstřelil gól.
56:59
Fantastický zákrok předvedl domácí brankář Michal Melichar, kdy zákrokem vychytal prakticky práznou branku. A drží dál naděje svého týmu v tomhle utkání
56:19
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #27 Petr Kadlec (5:5).
54:15
Hráči Troopers jsou velmi aktivní, ale brankář Bazala nechce pustit vedení svého týmu
52:57
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Jiří Suchomel, asistoval #22 Lukáš Mátl (4:5).
52:57
Skvělá střela do pravé horní šibenice a hráči Třebíče se ujímají vedení v zápase
51:22
Hráči Troopers jsou aktivnějším týmem v této třetině
47:43
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Jiří Suchomel bez asistence (4:4).
37:51
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #19 Jan Daler (4:3).
37:51
Hráčům Troopers se podařilo využít přesilovky
37:19
Hráči Třebíče jsou nyní v obrovském tlaku před vlastní bránou
36:25
Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
35:58
Hráči Troopers měli skvělou příležitost před brankou soupeře ale bohůžel minuli
35:03
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #29 Petr Voltner (3:3).
32:00
Tým Troopers přečkal další 2 minuty bez obdrženého golu
29:57
Vyloučen hráč #14 Petr Kubala družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře.
28:13
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (2:3).
28:13
Střídání brankáře. Nový brankář #38 Jan Bazala družstva Snipers Třebíč
26:42
Hráči Troopers se nyní musí bránit přesilové hře hráčů Třebíč
25:40
Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 5 minut za vražení zády.
25:15
Vyloučen hráč #27 Petr Kadlec družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
11:37
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #19 Jan Daler (2:2).