0:2
1:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FT Sokol Praha-Břevnov 2:3pn
3. Jaroslav Macášek, 43. Jakub Kovařík - 16. Daniel Bora, 26. Ondřej Rabiňák, N Jakub Rybka; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Hrubín ? - Filip Hrbek ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč Jakub Kovařík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Jakub Rybka a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč Pavel Dvořák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Miloš Poživil a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč Michal Janča , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Daniel Bora , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:08
Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
42:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jakub Kovařík, asistoval Milan Paták (2:2).
30:00
30:00
25:31
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Ondřej Rabiňák bez asistence (1:2).
23:24
Vyloučen hráč Viktor Beneš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:10
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Daniel Bora, asistoval Miloš Poživil (1:1).
15:10
Vyloučen hráč Eduard Janča družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
02:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Michal Janča (1:0).