4:3
7:3
- : -

FBC Liberec B - SC Podještědí Č. Dub 14:8
6. Lukáš Čihák, 7. Jakub Stejskal, 11. Jan Karl, 18. Lukáš Čihák, 24. Dominik Klimeš, 25. Michael Sluka, 30. Jan Dlouhý, 33. Matěj Pohanka, 34. Dominik Klimeš, 36. Dominik Klimeš, 39. Jan Karl, 43. Richard Mizera, 44. Richard Mizera, 44. Jakub Stejskal - 1. Michal Třešňák, 4. Jakub Švarc, 16. Michal Třešňák, 26. Pavel Dostál, 30. Michal Třešňák, 32. Michal Třešňák, 34. Jakub Švarc, 38. Jakub Švarc; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:6; využití: 2:1; zásahy brankářů: Filip Kraus ? - Lukáš Němeček ?; po třetinách: 3:2, 4:3, 7:3;
45:00
43:58
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Michael Sluka (14:8).
43:45
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Richard Mizera bez asistence (13:8).
43:15
Vyloučen hráč Dominik Klimeš družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
42:45
Vyloučen hráč Michal Třešňák družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
42:13
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Richard Mizera, asistoval Jan Dlouhý (12:8).
41:59
Timeout FBC Liberec B
41:23
Vyloučen hráč Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za hrubost.
39:00
Vyloučen hráč Jan Dušátko družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Karl, asistoval Lukáš Čihák (11:8).
37:08
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Dalibor Čirlič (10:8).
35:40
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Klimeš, asistoval Jakub Stejskal (10:7).
33:43
33:37
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Pavel Dostál (8:7).
32:31
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Matěj Pohanka, asistoval Jan Karl (8:6).
32:25
Vyloučen hráč Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
31:09
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Michal Třešňák z trestného střílení (7:6).
30:00
30:00
29:45
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Dlouhý, asistoval Jakub Stejskal (7:5).
29:16
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Jaroslav Šámal (6:5).
25:28
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Pavel Dostál, asistoval Michal Třešňák (6:4).
24:40
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Michael Sluka, asistoval Jan Dlouhý (6:3).
23:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Klimeš, asistoval Šimon Ježek (5:3).
23:20
Vyloučen hráč Jan Chobot družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání.
17:47
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Čihák, asistoval Michael Sluka (4:3).
16:39
15:42
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Pavel Dostál (3:3).
15:27
Vyloučen hráč Otto Mužíček družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:25
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Karl, asistoval Lukáš Čihák (3:2).
06:28
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Jan Dlouhý (2:2).
05:09
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Čihák bez asistence (1:2).
03:22
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc bez asistence (0:2).
02:25
Vyloučen hráč Dalibor Čirlič družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
00:45
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Jakub Švarc (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Hnídek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub: brankář: Lukáš Němeček; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Pavel Dostál, Jakub Šenberk, Michal Třešňák, Jakub Švarc