0:4
2:2
- : -

SC Podještědí Č. Dub - FLORBAL JABLONEC 3:7
3. Petr Šmíd, 32. Jakub Šenberk, 41. Jakub Švarc - 8. František Halama, 17. Jan Kantor, 18. Marcel Najman, 22. Matyáš Petz, 29. Semih Pehlivan, 37. František Halama, 42. Ondřej Faltus; rozhodčí: Ladislav Láska - Jakub Horák; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Němeček ? - Jaromír Komárek ?; po třetinách: 1:1, 0:4, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 3:6
45:00
43:21
Vyloučen hráč #9 Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
41:09
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #94 Ondřej Faltus bez asistence (3:7).
40:17
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #13 Jan Kopecký (3:6).
39:14
Vyloučen hráč #5 Adam Topinka družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za hrubost.
36:33
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #72 František Halama, asistoval #26 Semih Pehlivan (2:6).
33:09
Vyloučen hráč #3 Jakub Šenberk družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
31:47
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #3 Jakub Šenberk bez asistence (2:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:8
30:00
28:08
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #19 Karel Hlavatý (1:5).
26:20
Vyloučen hráč #14 Petr Šmíd družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za bránění ve hře.
24:03
Vyloučen hráč #19 Karel Hlavatý družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
21:27
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Matyáš Petz bez asistence (1:4).
17:29
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #81 Marcel Najman, asistoval #19 Karel Hlavatý (1:3).
16:20
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor bez asistence (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:14
15:00
12:49
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Mikásek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za blokování hokejky.
07:15
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #72 František Halama, asistoval #94 Ondřej Faltus (1:1).
02:02
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #14 Petr Šmíd, asistoval #9 Jakub Švarc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Jakub Horák.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Jaromír Komárek; hráči v poli: Ondřej Faltus, Jan Sejkora, František Halama, Semih Pehlivan, Dominik Majer