2:4
1:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Gorily Plzeň 5:9
9. Robin Rada, 15. Jakub Hofman, 18. David John, 26. Martin Tvrdek, 33. Martin Tvrdek - 5. Jakub Vojíř, 6. Vojtěch Bartsch, 10. Vlastimil Pinčák, 21. Tadeáš Tobiáš, 21. Vlastimil Pinčák, 24. Matyáš Dvořák, 25. Tadeáš Tobiáš, 38. Jakub Vojíř, 44. Tadeáš Tobiáš; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Kolínek 41 - Marek Schober 22; po třetinách: 2:3, 2:4, 1:2;
45:00
Komentář trenéra FBŠ Gorily Plzeň: "Zlepšení co se týče přístupu a snahy o pochopení herních situací. Stále obrovské mezery v individuálních činnostech a hře pod tlakem. Velký kus práce před náma. Díky klukům za odmakaný zápas a Varům za fair hru."
45:00
Komentář trenéra FB Hurrican Karlovy Vary: "Dnes to byl náš nejlepší výkon v sezóně, herně, i přístupem k utkání. I přes to, že soupeř byl více na míčku, cítili jsme šanci na body. Výpadek v druhé třetině nás o ně bohužel připravil. Stále máme mezery v naší hře, na kterých budeme chtít na tréninku zapracovat. Díky soupeři, rozhodčím i divákům za zápas."
45:00
43:35
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Tadeáš Tobiáš, asistoval Ar Ngo Phuc (5:9).
41:32
Vyloučen hráč David John družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
37:01
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Jakub Vojíř, asistoval Václav Müller (5:8).
35:27
Vyloučen hráč Ar Ngo Phuc družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
32:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Tvrdek, asistoval Vojtěch Slavík (5:7).
30:00
30:00
26:41
Vyloučen hráč Matyáš Dvořák družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
25:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Tvrdek, asistoval Robin Rada (4:7).
24:57
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
24:57
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Tadeáš Tobiáš, asistoval Jakub Vojíř (3:7).
24:44
Vyloučen hráč Vlastimil Pinčák družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
23:34
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Matyáš Dvořák, asistoval Ondřej Svoboda (3:6).
20:59
Vyloučen hráč Jiří Vilím družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:39
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Vlastimil Pinčák, asistoval Matyáš Dvořák (3:5).
20:13
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Tadeáš Tobiáš, asistoval Adam Čech (3:4).
17:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil David John, asistoval Lukáš Koutník (3:3).
15:00
15:00
14:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Hofman, asistoval Lukáš Koutník (2:3).
12:15
Vyloučen hráč Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:24
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Vlastimil Pinčák bez asistence (1:3).
08:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Robin Rada bez asistence (1:2).
05:26
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Vojtěch Bartsch, asistoval Adam Čech (0:2).
04:26
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Jakub Vojíř, asistoval Vojtěch Hůda (0:1).