0:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:9
24. Karolína Šablaturová - 7. Denisa Ferenčíková, 9. Jana Horečková, 9. Vendula Maroszová, 21. Sára Seevaldová, 22. Karolína Sovadinová, 25. Michaela Kubečková, 27. Denisa Ferenčíková, 42. Vendula Maroszová, 44. Sára Seevaldová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 19 - Viktorie Karasová 3, Simona Pytlíková 5; po třetinách: 0:3, 1:4, 0:2;
45:00
Ve třetí třetině 1. SC Tempish Vítkovice vystřelily na olomouckou bránu sedmkrát. FBS Olomouc ve třetí části vystřelilo pětkrát.
45:00
Komentář trenéra FBS Olomouc: Děkujeme soupeři za zápas. Opět potvrdil svoje kvality. Pro nás to byla zase dobrá příprava na další zápasy, v kterých už i ta produktivita bude lepší.
45:00
Komentář trenéra 1. SC Tempish Vítkovice: Od nás dnes docela povedený výkon, brzy jsme si vytvořili gólový náskok, který jsme postupně navyšovali. Byli jsme hodně aktivní dopředu, chvílemi jsme ale neřešili finální fázi dobře, Myslím si, že jsme soupeřky do ničeho moc nepustili a celý zápas měli pod kontrolou.
45:00
43:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Denisa Ferenčíková (1:9).
41:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Michaela Kubečková (1:8).
41:34
Prusková kombinuje se spoluhráčkami za svou vlastní brankou.
40:46
Reimorová vyzkoušela zda náhodou klíčem pro vstřelení branky není nához do útočného pásma.
39:04
Timeout FBS Olomouc
39:04
Tým FBS Olomouc si bere oddechový čas.
37:01
Jakubkovičová svým obranným zákrokem odvrátila katastrofu, když zablokovala nahrávku vítkovických útočnic, které měly namířeno přímo do olomoucké brány.
34:42
Seevaldová vyzkoušela pozornost olomoucké brankářky rutinní střelou.
32:37
I přes prozatimní nepříznivý výsledek, olomoucké hráčky dokazují, že chtějí ještě hrát a tento zápas nechtějí dát soupeřkám zadarmo.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Simona Pytlíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
30:00
30:00
FBS Olomouc prověřilo vítkovickou brankářku ve druhé třetině dvakrát. 1. SC Tempish Vítkovice vystřelilo na olomouckou bránu ve druhé třetině dokonce jedenáctkrát.
30:00
Pytlíková střídá svou kolegyni ve Vítkovické bráně.
30:00
28:49
Vyloučen hráč Martina Pejzlová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za opakované přestupky.
27:53
Zmrzlá se snažila využít chybného střídání hráček z Vítkovic, ale bohužel pro Olomouc marně.
26:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Eliška Planková (1:7).
25:46
Rozehrávka olomouckých obránkyň nenašla cíl v podobě vstřelené branky.
24:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Šárka Staňková (1:6).
24:51
Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Andrea Palinková (1:5).
23:02
Schoupalová byla pod neuvěřitelnou palbou vítkovických střel, ale za své záda nepustila ani jednu.
21:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolína Sovadinová, asistoval Lucie Cholinská (0:5).
21:37
Soušková neúprosně otravuje vítkovické obránkyně jako dítě, které tento měsíc ještě nedostalo své kapesné.
20:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Eliška Planková (0:4).
19:23
Buczek předvedla nádhernou akci, které ke kráse nic nechybělo - jen zakončení.
18:06
Seevaldová se vytočila zpoza rohu, aby překvapila strážkyni olomoucké brány, ale neuspěla.
15:36
Řeháková si vzala míček a projela mezi soupeřkami jako mezi kuželkami, ale i její střela byla nakonec zachycena.
15:00
15:00
1.SC Tempish Vítkovice v první třetině předvedli 10 střel, FBS Olomouc vystřelila na ostravskou branku dvakrát.
15:00
14:53
Kubečková už jen drží míček do konce první třetiny.
13:49
Vítkovické florbalistky se drží stále v útoku, ale olomoucké hráčky jim ukazují krásy olomoucké obrany.
13:10
Cholinská využila chyby v olomoucké rozehrávce a vystartovala s míčkem do útočného pásma.
10:43
Cholinská předvedla, co ji ostravská škola naučila, její střela však přesto byla chycena.
08:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Dominika Buczek (0:3).
08:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Eliška Planková (0:2).
07:52
Palinková nedovolila soupeřkám ani jednu přihrávku.
06:11
05:39
Řeháková předvedla krásný rychlý únik mezi soupeřkami. Akce ovšem vstřelenou brankou neskončila.
04:46
Tým z Vítkovic kombinuje před olomouckou brankou, ale holky z FBS nepustily ostravanky ke střele.
03:09
Ferenčíková vystřelila z půlky, ale mimo olomoucké tři tyče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Eliška Planková, Sára Seevaldová, Denisa Ferenčíková, Jana Horečková, Barbora Husková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Barbora Soušková, Andrea Palinková, Michaela Zmrzlá, Eva Řeháková, Eliška Pešavová