4:2
- : -
FBC Liberec

Tatran Střešovice - FBC Liberec 8:4
10. Filip Eliáš, 25. Bohumil Piskáček, 37. Jakub Kolísko, 40. Jakub Kolísko, 45. Bohumil Piskáček, 51. Matěj Havlas, 55. Marek Beneš, 59. David Šimek - 15. Vojtěch Wiener, 39. Filip Smutný, 41. Filip Smutný, 43. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 16 - Daniel Mück 21; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:2;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 6, hosté - 5.
60:00
Střely ve 3. části: 6:5
60:00
59:57
Poslední standardka Tatranu končí v bloku.
59:18
Smutný sám na Kříže, který jeho úmysly přečetl.
58:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #71 Ondřej Němeček (8:4).
58:18
Šimek od levého mantinelu posílá elegantní střelu, která končí v prázdné brance.
56:50
Liberec zkouší hru bez gólmana.
56:10
Beneš a jeho další nebezpečná střela.
54:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (7:4).
54:05
Havlas posílá míček od mantinelu před branku, kde míček trefuje Beneš a ze vzduchu navyšuje stav dnešního utkání.
52:12
Krosovku na volného Kološe dokázal zachytit Havlas a zneškodnil tak další šanci Liberce.
50:50
Hra 3 na 5. Meliš i přes tuto nevýhodu získává míček a jde do zakončení.
50:18
Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
50:11
Timeout FBC Liberec
50:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #5 Adam Tlapák (6:4).
50:10
Havlas nabíhá na střed, kde ihned dostává přihrávku a v oslabení navyšuje nádherným gólem.
50:00
Liberec sice v početní převaze, nicméně na míčku je Tatran.
49:14
Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
48:45
Odložené vyloučení a Liberec v 6.
44:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #37 Matěj Havlas (5:4).
44:54
Piskáček naprosto bezchybnou střelou do růžku otáčí skóre ve prospěch Tatranu.
44:14
Kološ zachytil přihrávku a nahrává na Stránského, který natahuje a míček letí mimo.
42:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #61 Jan Šoltys (4:4).
42:22
Nahrávka před branku, kde se prosazuje Wiener a srovnává skóre.
41:40
Kreysa ve výběhu střílí, ale netrefuje se.
40:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #73 Vojtěch Wiener (4:3).
40:41
Wiener nahrává na volného Smutného, který se trefuje do odkryté branky.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 9, hosté - 8.
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #79 Martin Pánek (4:2).
39:33
Domácí dlouho nečekali s odpovědí. Pánek posílá míček na vytaženého Kolíska, který se z první trefuje.
38:40
38:39
Hosté dokázali využít nedůrazu před brankou a před koncem třetiny snižují náskok.
38:20
Standardka Liberce - Valeš střílí přes blok, gól to však není.
38:01
Havlas a jeho tyčka.
36:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #21 Adam Kučera (3:1).
36:40
Nahrávka na Kolíska, který je v předbrankovém prostoru neomylný.
35:50
Mück si připisuje další důležitý zákrok.
35:30
Němeček a jeho bomba k tyči - skóre se ani tentokrát nemění.
34:44
Ferdan získává míček a jde do střely - Kříž chytá.
34:37
Krosovka na Meliše, který těsně míjí.
33:54
Situace se nyní otočila a máme tu přesilovku pro domácí.
33:36
Vyloučen hráč #9 Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
32:49
Liberec na míčku. První střela přesilovky od Smutného, kterou Kříž se štěstím chytá.
31:50
Liberec v přesilové hře ihned zamyká Tatran na polovině.
31:45
Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
30:43
Stránský a jeho bomba od mantinelu. Kříž chytá.
28:55
Sládeček běží po mantinelu, střílí  - Mück vyráží - Kreysa se ještě pokouší míček trefit mezi tři tyče, ale marně.
26:13
Tlapák nahrává před branku na Pánka, která chtěl lehce doťuknout míček za Mücka. Míček mu však nesedl a přelétá branku.
24:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #71 Ondřej Němeček (2:1).
24:24
Němeček od mantinelu střílí, Mück nohou vyráží a z dorážky se prosazuje Piskáček.
24:00
Velká šance pro domácí. Benešova přihrávka na nabíhajícího Šimka, který míček těsně míjí.
22:50
Nahrávka na Kučeru před brankou - Mück opět zasahuje.
21:53
Krosovka na Kološe, kterému míček vůbec nesedl, a tak míček končí daleko za mantinely.
20:10
Tatran získává míček a hned od začátku se tlačí do branky.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 14, hosté - 7.
20:00
Střely v 1. části: 13:7
20:00
19:20
Tatranští hráči si mezi sebou točí míček a nedavají hostům mnoho prostoru.
17:14
Kolísko v další obrovské šanci - Mück vyráží.
16:17
Sládeček od půlky pálí. Střela končí v bloku, domácí se stále zkouší prosadit - Mück chytá.
14:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #27 Filip Smutný (1:1).
14:27
Smutný a jeho krosovka na Wienera, který se z první trefuje do odkryté branky.
12:40
Němeček ze středu nahrává na nabíhajícího Sládečka, krásná akce. Mück chytá.
12:03
Piskáček pálí od mantinelu a značkuje tyčku.
11:17
Bitman ve výběhu střílí - bohužel míjí.
10:24
Obrovská šance hostů - Kříž se naštěstí stihá přesunout.
09:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Filip Eliáš, asistoval #37 Matěj Havlas (1:0).
09:22
Rychlá akce v předbrankovém prostoru a Eliáš otvírá dnešní skóre.
09:20
Další skluz - tentokrát v podání Piskáčka.
07:29
Kreysa pálí, míček se odráží od Klucha a jen těsně míjí branku.
05:50
Kolísko jede stále na letních pneumatikách, a proto jde na půlce do smyku.
05:19
Šance pro Liberec - Křížák zasahuje a skóre zůstává stejné.
04:00
Šimek v další šanci - vnější šíťka se opět zavlnila.
03:25
Příhravka na Piskáčka, která natahuje a střílí. Míček se odráží od síťky a hra pokračuje.
00:40
Tatran na míčku, který putuje mezi obránci. Drobné zaváhání a Valeš pálí ze středu.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Vojtěch Janeček, Filip Smutný, Radek Valeš, Vojtěch Wiener, Tomáš Dlesk
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: David Šimek, Filip Eliáš, Ondřej Němeček, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas