4:2
0:0
1:0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE Start98 Kunratice 5:4p
23. Jiří Suchomel, 29. Jakub Matula, 34. Adam Bouška, 39. Václav Černoch, 63. Jakub Matula - 1. Jan Novotný, 13. Jiří Lebeda, 32. Josef Tůma, 38. Matěj Netrefa; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Daniel Chrást 7 - Vít Lukáč 16; po třetinách: 0:2, 4:2, 0:0, 1:0;
65:00
Pozýpasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
62:04
62:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (5:4).
62:04
Jakub Matula lišácky objel branku a vstřílí vítěznou branku!!!
61:20
Po výborném zákroku Chrásta se gulls dostali do 2 na 1. Novotný bohužel netrefuje bránu
60:00
60:00
Rozhodnout bude muset až prodloužení případně samostatné nájezdy! Utkání je velmi napínavé
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:00
Foret zkušeně zastavil rozvíjejícíse akci hostů! Výborný výkon od tohoto mladíka!
57:40
Velký tlak zatím vyústil pouze v tyč!
56:42
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Doleček družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
56:42
Gulls si zahrají přesilovku! Velká šance na zvrat!
56:00
Domácí udrželi v oslabení čisté konto a můžou se zase soustředit na ofenzívu!
55:00
Napínavou třetí třetinu nyní přiosřuje vyloučení domácích. Gulls ovšem drží své brány zavřené!
54:09
Vyloučen hráč #67 Rostislav Riger družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
53:20
Gullivers teď velmi tlačí Start! Jedna velká šance za druhou!
52:00
Černoch se po krásné přihrávce Matuly ocitl sám před bránou! Velká šance není promněněna
50:10
Hra je velmi vyrovnaná a oba tými mají blízko brance! Dramatická desetiminutovka může začít!
49:00
Gulliverská obrana nyní pracuje jako švýcarské hodinky!
46:30
Brněnský brankář si připisuje důležitý zákrok!
44:50
Videman se dostal sám před bránu soupeře. Ovace si diváci musí nechat na později
43:20
Pražský Start vstoupil do třetiny velmi aktivně
42:00
Gladiátor Bílek postupuje v tažení na bránu soupeře
40:00
40:00
Druhá třetina nám přinesla spoustu šancí a branek. Ve třetí třetině nebude o drama nouze!
40:00
Střely ve 2. části: 9:2
40:00
38:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (4:4).
38:50
Střela Černocha probila vše co měla před sebou. Zápas je teď nahoru-dolů a divákům se tento styl jistě líbí!
37:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #20 Matěj Netrefa, asistoval #22 Josef Tůma (3:4).
37:34
Únik Netrefy se již nedal zastavit.
36:37
Ráďa Novotný vystřelil bombovku z obránné linie. Už jsme málem slavili
33:19
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška bez asistence (3:3).
33:19
Bouši málem protrhl síť po této superligové akci! Máme tu znovu vyrovnáno
32:46
Vyloučen hráč #7 Martin Fenik družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
32:46
Po sekyře dostávají gulls šanci na vyrovnání
31:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #22 Josef Tůma, asistoval #8 Tomáš Matoulek (2:3).
31:15
Nedáš - Dostaneš
31:00
Bouška v jasné tutovce. Objevil se sám před nekrytou branku! Velká škoda!
28:15
28:15
Po zvonící tyči bijí i zvony brankové! Jakub Matula vyrovnává skore!
27:00
Gullivers nyní ovládají čas na míčku. Očekáváme další gol kluci!
22:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #23 Václav Černoch (1:2).
22:35
Krásná teč Suchoše po razantní střele Černocha končí vytouženým golem! Skvělá práce kluci!
21:02
Vyloučen hráč #79 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:02
Gullivers si zahrají první přesilovku
20:00
20:00
Diváci jsou připraveni na druhou třetinu.
20:00
Střely v 1. části: 3:3
20:00
18:47
Oranžovobílé šlechtě nyní chybí efektivta. Stav neodpovídá šancím ke skorování na hřišti
17:00
Videman preferuje agresivní napadání pražské rozehrávky
16:20
Gulls si nyní dávají gentlemansky přednost před střílením do prázdné.
15:45
Brněnští Stormtroopři se po delší době dostali do šance Ulman ovšem situaci neřeší ideálně
12:38
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #43 Jan Novotný (0:2).
12:38
Po další dalekonosné střele se znovu prosazuje Start. Doufejme, že v dnešním zápase uvidíme velký zvrat
09:20
Gullivers přebírají iniciativu hvězdné války a vytváří si čím dál více šancí. Impérium vrací úder!
07:40
Pollak ukazuje své obranné prvky při řešení akce dva na jednoho.
05:25
Po chybě obrany si Šmíd omotává brankáře i s bránou. Velká šance zůstává nevyslyšena!
03:50
Hra je prozatím dosti taktická. Řekněme z jedné strany na druhou bez velké šance. Naštěstí nevybíráme vstupné
02:40
Bouška bojuje jako střihuruký Edward!
00:27
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #43 Jan Novotný bez asistence (0:1).
00:27
Po půlminutce se první střelou zápasu zpoza půle hřiště prosazuje Novotný. Řekněme, že jsem to mírně zakřikl
00:01
První vyhrané buly pro domácí věstí dobrý začátek
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Otakar Prášek, Martin Fenik, Jan Novotný, Jiří Lebeda, Jakub Kerzel
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Adam Bouška, Alex Dokládal, Václav Černoch, Radek Novotný, Jakub Matula
00:00
Souboj o sedmé místo aneb Brněnsko-Pražské derbíčko na zasněženém VUT. Připravte chipsy, čokošku a jdeme na to!