6:1
3:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - TJ Sokol Dvůr Králové nL 11:6
6. Vojtěch Železo, 10. Ondřej Macháček, 17. Daniel Kříž, 20. Daniel Kříž, 26. Ondřej Bachtík, 28. Ondřej Macháček, 29. Daniel Kříž, 30. Lukáš Jirásek, 31. Filip Čáp, 33. Ondřej Bachtík, 36. Ondřej Macháček - 2. Petr Janíček, 11. Martin Heřmanský, 14. Petr Janíček, 23. Karel Vašák, 32. Martin Heřmanský, 41. Petr Janíček; rozhodčí: Radek Hrdlička - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 5:4; využití: 3:4; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Pop 10 - David Stibor 18; po třetinách: 2:3, 6:1, 3:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Asistent trenéra):
Po špatném začátku se náš výkon postupně zvedal a zaslouženě jsme vyhráli. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Suk Rudolf (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za zápas, příště budeme lepší.
45:00
Střely ve 3. části: 5:7
45:00
40:25
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček bez asistence (11:6).
38:25
Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za špatné střídání.
35:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #10 Ondřej Bachtík (11:5).
34:58
Vyloučen hráč #7 Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
32:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #60 Jakub Kubásek (10:5).
31:34
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #72 Denis Dlouhý (9:5).
30:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #24 Lukáš Rázl (9:4).
30:51
Vyloučen hráč #60 Jakub Kubásek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:3
30:00
29:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #37 Václav Grulich (8:4).
28:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #76 Dan Kazda (7:4).
27:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #96 Filip Čáp (6:4).
25:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #47 Ondřej Macháček (5:4).
22:10
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #10 Tomáš Zíbr (4:4).
21:45
Vyloučen hráč #76 Dan Kazda družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
19:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #58 Marek Svoboda (4:3).
17:47
Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
17:47
Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování.
16:18
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:6
15:00
13:23
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (2:3).
12:54
Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
10:02
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #7 Petr Janíček (2:2).
09:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #74 Vojtěch Železo (2:1).
09:09
Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #74 Vojtěch Železo, asistoval #68 David Cejnar (1:1).
04:43
Vyloučen hráč #7 Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:46
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #31 Michal Krejcar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Jan Pop; hráči v poli: Vojtěch Železo, Filip Čáp, Ondřej Macháček, David Cejnar, Ondřej Bachtík