1:3
3:0
- : -

Florbal Primátor Náchod C - FBK Kobra Tatran Hostinné 4:4
30. Aleš Kaválek, 32. Josef Čejpa, 36. Tomáš Poupa, 37. Josef Čejpa - 9. Adam Kaprál, 19. Adam Kaprál, 27. Lukáš Turek, 30. Adam Kaprál; rozhodčí: Ondřej Kubelka - David Richter; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Dostál 10 - Matyáš Klázar 19; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 7:4
45:00
36:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa bez asistence (4:4).
35:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #51 František Donaj (3:4).
31:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #44 Marek Libřický (2:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:5
30:00
29:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #93 Aleš Kaválek, asistoval #23 Lukáš Hornych (1:4).
29:01
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #33 Adam Kaprál, asistoval #37 Šimon Shon (0:4).
26:52
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #33 Adam Kaprál (0:3).
18:43
Vyloučen hráč #32 Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
18:23
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #33 Adam Kaprál, asistoval #88 Lukáš Turek (0:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:5
15:00
08:38
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #33 Adam Kaprál, asistoval #4 Jakub Novotný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kubelka a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Lukáš Turek, Jakub Klázar, Šimon Shon, Denis Horák, Adam Kaprál