2:1
2:4
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - Florbal Chomutov 6:5
2. Tadeáš Tobiáš, 9. Ar Ngo Phuc, 30. Jakub Vojíř, 30. Marek Grasu, 32. Jakub Vojíř, 34. Tadeáš Tobiáš - 28. Matěj Dolejší, 38. Vít Kraj, 38. Tomáš Podubecký, 38. Jan Ibl, 42. Tomáš Podubecký; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:4 + Vít Sobek OS; využití: 1:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Marek Schober 21, Filip Šrámek 1 - Adam Bolha 25; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:4;
45:00
Trenér FBŠ Gorily Plzeň: Matěj Surák :
Konečně povedený zápas z naší strany.  Stále nás zlobí nekvalita na míčku, ovšem díky dobré komunikaci při obraně a při presu jsme se následně dostávali do šancí a získávali převahu. Dneska musíme kluky pochválit. Makáme dál, čeká nás další důležité kolo a my se na něj musíme připravit. Děkujeme Chomutovu.
45:00
Trenér Florbal Chomutov: Jiří Žižka:
Soupeře jsme nechali na začátku utkání zbytečně utéci golově a zbytečnými chybami našich hráčů narůstal stav utkání v prospěch soupeře. Naší nedisciplínou a individuálními chybami jsme se přípravili o mnoho sil,které nám chyběli v koncovce. Probuzení našeho týmu přišlo dost pozdě.Děkujeme Plzni.
45:00
44:08
Vyloučen hráč Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Podubecký, asistoval Jan Ibl (6:5).
40:48
Vyloučen hráč Matyáš Dvořák družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
37:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Ibl, asistoval Matěj Dolejší (6:4).
37:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Podubecký, asistoval David Mráz (6:3).
37:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Kraj, asistoval Jan Holovej (6:2).
36:19
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Jan Ibl.
36:19
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Šrámek družstva FBŠ Gorily Plzeň
34:11
Vyloučen hráč Kryštof Josef Kalijanko družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
33:28
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Tadeáš Tobiáš, asistoval Vojtěch Bartsch (6:1).
31:41
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Jakub Vojíř, asistoval Ar Ngo Phuc (5:1).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Marek Grasu, asistoval Vojtěch Hůda (4:1).
29:07
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Jakub Vojíř, asistoval Vojtěch Hůda (3:1).
27:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Jan Ibl (2:1).
26:49
Vyloučen hráč Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
21:29
Vyloučen hráč Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:11
Vyloučen hráč Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:51
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Ar Ngo Phuc, asistoval Marek Grasu (2:0).
01:52
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Tadeáš Tobiáš, asistoval Ar Ngo Phuc (1:0).
01:14
Vyloučen hráč Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
01:14
Vyloučen hráč Vít Sobek družstva Florbal Chomutov - osobní trest.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Adam Bolha; hráči v poli: Tomáš Podubecký, Matěj Dolejší, Jan Ibl, Filip Žižka, Vašek Kordulík