3:1
3:1
- : -

SC Podještědí Český Dub - FBC Panthers Liberec B 10:4
2. Jakub Švarc, 3. Petr Smrkovský, 7. Stanislav Pokorný, 14. Martin Tvrzník, 19. Petr Smrkovský, 22. Jakub Švarc, 25. Pavel Kos, 44. Petr Smrkovský, 45. Petr Smrkovský, 45. Jaroslav Šámal - 6. David Kala, 7. Tomáš Eichler, 30. Dominik Hejduk, 37. Tomáš Hess; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vladimír Glaser ? - Josef Slabý ?; po třetinách: 4:2, 3:1, 3:1;
44:51
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Jaroslav Šámal, asistoval Stanislav Pokorný (10:4).
44:15
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Stanislav Pokorný (9:4).
43:57
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Jakub Švarc (8:4).
40:48
Vyloučen hráč Petr Smrkovský družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za špatné střídání.
36:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Tomáš Hess, asistoval Jiří Jeník (7:4).
36:20
Vyloučen hráč Filip Iker družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za hrubost.
31:53
Vyloučen hráč Ondřej Bartušek družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
29:23
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Dominik Hejduk, asistoval David Kala (7:3).
28:36
Vyloučen hráč Ondřej Bartušek družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
28:36
Vyloučen hráč Filip Iker družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nesportovní chování.
24:51
Vlastní branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Pavel Kos (7:2).
21:15
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Stanislav Pokorný (6:2).
18:00
15:00
15:00
13:26
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Martin Tvrzník, asistoval Phuc Le Dinh (4:2).
06:56
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Jakub Švarc (3:2).
06:41
Vlastní branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Tomáš Eichler (2:2).
05:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil David Kala bez asistence (2:1).
04:49
02:39
02:09
Vyloučen hráč Ondřej Černica družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za špatné střídání.
01:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec B:
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Český Dub: brankář: Vladimír Glaser; hráči v poli: Filip Iker, Stanislav Pokorný, Tomáš Eichler, Petr Smrkovský, Jakub Švarc