5:1
3:1
- : -

Panthers Praha B U23 - Florbal Sokolov 12:4
6. David Chochlovský, 7. Tomáš Mánek, 14. Petr Škoda, 19. Lukáš Tomeš, 21. David Navrátil, 28. Jan Kšír, 29. Lukáš Tomeš, 31. Jan Kšír, 36. David Chochlovský, 43. Kryštof Novotný, 52. David Navrátil, 56. Tomáš Mánek - 5. Jan Hlavsa, 13. Jan Skopový, 38. Jakub Stejskal, 48. Jan Skopový; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 6 + Zdeněk Prokůpek 5:5; využití: 2:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Julius Šabler 16 - Ondřej Heimerle 19; po třetinách: 4:2, 5:1, 3:1;
60:00
Střely po 3. třetině:
Panthers 8
Sokolov 5
60:00
Kometář trenéra domácích Miloslava Mattese: "Dnes kluci splnili všechny předzápasové body a zaslouženě berou tři body do tabulky. Do zápasu vstoupili koncentrovaně a od začátku se snažili mít zápas plně pod svou kontrolou. Negativem zápasu bylo ohromný počet vyloučení. Děkujeme soupeři a přejeme mu šťastnou cestu domů. Děkujeme i divákům, kteří přišli kluky podpořit."
60:00
Komentář trenéra hostí Jakuba Stejskala: "Domácí byli po všech stránkách lepší a po zásluze vyhráli."
60:00
55:39
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Martin Mattes (12:4).
52:31
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
51:42
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Navrátil, asistoval Zdeněk Prokůpek (11:4).
47:17
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Skopový, asistoval Petr Kleiner (10:4).
46:43
Vyloučen hráč Kryštof Kadlec družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
42:35
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Kryštof Novotný, asistoval Tomáš Mánek (10:3).
37:58
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
37:05
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Lukáš Konvalina (9:3).
36:49
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:59
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Chochlovský, asistoval Jan Martinek (9:2).
32:39
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 5 minut za hrubost.
30:28
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Jan Kšír, asistoval Martin Mattes (8:2).
29:25
Vyloučen hráč Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
28:09
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval David Polcar (7:2).
27:56
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Jan Kšír, asistoval Marco Lombino (6:2).
20:52
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Navrátil, asistoval David Chochlovský (5:2).
18:05
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Martin Mattes (4:2).
18:05
Krásná dorážka střely Martina Mattese.
17:18
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
17:18
Vyloučen hráč Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
13:50
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Petr Škoda, asistoval John Adam Hodek (3:2).
12:44
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Skopový, asistoval Štěpán Mosler (2:2).
11:57
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:29
Vyloučen hráč David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
06:12
Vyloučen hráč Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
06:03
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Marco Lombino (2:1).
05:17
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Chochlovský, asistoval Zdeněk Prokůpek (1:1).
04:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Hlavsa, asistoval Patrik Soukup (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jan Knap.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Zdeněk Prokůpek, David Chochlovský, Tomáš Marhefka, Petr Škoda, David Navrátil