1:0
FbC Plzeň
BUTCHIS

FbC Plzeň - BUTCHIS 9:8p
7. Vojtěch Kuneš, 12. Jaroslav Konopík, 20. Vít Malý, 21. Vojtěch Kuneš, 30. Michael Brabec, 46. Michael Brabec, 50. Vojtěch Kuneš, 60. Vít Malý, 65. Jaromír Täuber - 4. Jakub Černý, 12. Štěpán Novák, 21. Štěpán Čejka, 26. Jakub Pecha, 37. Jakub Černý, 42. Tomáš Vondruška, 51. Matyáš Kalina, 58. Štěpán Novák; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Martin Bezděk 20 - Marek Galajda 17; po třetinách: 3:2, 2:3, 3:3, 1:0;
Komentář domácích Strejček Pavel (Trenér):
Z naší strany povedené utkání, pro některé hráče hodně na krev, ale o tom to je. Týmový výkonem jsme utkání dovedli do vítězného konce. V prodloužení jsme nebyli lepším, ale trpělivějším týmem. Děkuji týmu, pořadalům i skvělým divákům.
Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér):
Každá serie jednou končí, ta naše skončila dnes. Můžeme se vymlouvat, že jsme prohráli v prodloužení, ve kterém jsme byli lepší, navíc v oslabení, ale za to se nelze schovávat. Soupeř dnes odehrál velmi dobrý zápas a my jsme předvedli příliš jednoduchých chyb, včetně zbytečných vyloučení a obdrželi devět branek. Takovou hrou se rozhodně nechceme prezentovat a hned v sobotu máme šanci na reparát.
65:00
Střely v prodloužení: 1:3
64:26
64:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #11 Vít Malý (9:8).
64:00
V poslední minutě prodloužení jdou domácí do početní výhody.
63:59
Vyloučen hráč #14 Tomáš Vondruška družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
61:57
Hraje se spíše na domácí polovině.
60:58
Bezděk opět neuvěřitelný, podržel svůj tým.
59:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 Vít Malý, asistoval #75 Jaromír Täuber (8:8).
58:53
Timeout FbC Plzeň
58:00
Máme zde poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:36
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #19 Štěpán Čejka (7:8).
56:27
Napětí v hale by se dalo krájet.
55:40
Bezděk teď podržel svůj tým.
54:20
Novák nepříjemně sražen k zemi. Vše naštěstí v pořádku.
53:36
Butchis přesilovou hru ubránili.
51:36
Čejka neudržel nervy na uzdě a mimo hru odhodil Zábrana.
51:35
Vyloučen hráč #19 Štěpán Čejka družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost.
50:37
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #77 Jakub Pecha (7:7).
49:58
Kuneš jel sám na golmana v jasné gólové šanci. Jelikož jej ale známe, nikdo v hale si nemohl být jistý, že gól vsítí :-) Diváci skandují jeho jméno a rozhodně právem, byl to pěkný gól!
49:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #11 Vít Malý (7:6).
48:22
Malý ubránil samostatný únik na Bezděka.
47:10
Hra se přiostřuje.
45:20
Brabec právě dotlačil míček za brankářovy nohy silou mysli. Máme srovnáno!
45:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #11 Vít Malý (6:6).
44:33
Hraje se spíše na polovině domácích. Plachý v úniku.
41:40
Butchis jde poprvé v zápasu do vedení.
41:39
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #97 Štěpán Novák (5:6).
40:51
Faitenhanzl se vrátil do hry a posílá domácí do oslabení.
40:50
Vyloučen hráč #13 Jan Faitenhanzl družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
39:15
Faitenhanzla chytla záda a tak nastupuje poprvé Varta.
37:55
Nový má dneska střeleckou, opět pár cenťáků nad.
36:12
Černý vrací plzeňanům svou frustraci ze dvou prodělaných vyloučení a srovnává.
36:11
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #14 Tomáš Vondruška (5:5).
34:10
A již nám zde zůstal jen Brabec. Ještě 30 vteřin oslabení. Bezděk vyráží!
33:37
Hra pět na tři. Täuber brání, diváci skandují jeho jméno.
32:48
Začíná se nám to tu komplikovat.
32:43
Vyloučen hráč #30 Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:51
Hra čtyři na čtyři.
31:50
Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
31:22
Černému se u nás na stolku zjevně líbí. Třetí přesilová hra do plzeňáky.
30:53
Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost.
30:46
Kuneš odolal jasné gólové situaci.
29:52
Plzeň využívá druhé přesilové hry.
29:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #62 Matěj Vošta (5:4).
29:06
Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
28:37
Odložené vyloučení pro domácí.
27:29
Voštu blokuje Švelbl.
26:42
Brabec přesně na střed břicha Galajdovi.
25:11
Täuber se snažil bránit seč mu síly stačily, Pechu ale neubránil. Máme vyrovnáno.
25:10
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #14 Tomáš Vondruška (4:4).
24:08
Obrana hostů teď měla napilno.
22:10
Neuvěřitelný save v podání Galajdy! Vošta střílel z metru a Galajda vyráží ve vzduchu nohou.
20:47
Čejka kontruje. Bezděk ani netušil, že na něj jde střela a Čejka tak střílí do prázdné.
20:46
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #12 Dominik Regner (4:3).
20:04
Kuneš se toho nebojí! Po buly se zmocňuje míčku a tři vteřiny po zahájení třetiny skóruje.
20:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš bez asistence (4:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:8
20:00
19:55
Malý poslal hostujícímu celku do šatny dárek a zvyšuje stav utkání.
19:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 Vít Malý bez asistence (3:2).
19:45
Faitenhanzl prosvištěl celé hřiště, jeho střela však byla zblokována obranou Butchis. Vošta střílí, Galajda chytá.
17:27
Na střídačce domácích nyní skončil Kalina, hraje se však dále.
15:18
Vošťovi chybělo pár centimetrů k jednobrankovému odskoku. Plzeň přesilové hry nevyužila.
13:18
Kalina vyslal Brabce zpět na střídačku a jde si posedět na trestnou. První přesilovka pro domácí.
13:17
Vyloučen hráč #21 Matyáš Kalina družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře.
13:10
Bezděk neuvěřitelný! Ani tři dorážky na něj nestačily.
11:27
Na hřiště dnes poprvé vtrhnul Konopík a hned první dotyk s míčkem proměnil v gól. Novák se s tímto jednobrakonkovým vedením nesmířil a hned srovnává.
11:26
11:18
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík, asistoval #39 Václav Zábran (2:1).
10:26
Osekávačka před brankou Butchis.
09:29
Čejka vyzkoušel Bezděkovu pozornost.
06:45
A je to tu! Brabec zpracoval balonek na prsou a započal divácky atraktivní akci. Kuneš tentokrát neomylný, máme srovnáno.
06:44
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #30 Michael Brabec (1:1).
05:00
Kuneš střílí, Täuber střílí... Reklamace hry v brankovišti nebyla uznána. Domácí v tlaku na hostující branku nepolevují.
03:06
Černý z brejku proměňuje.
03:05
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #77 Jakub Pecha (0:1).
02:20
Nový těsně minul nad.
01:29
První střelu si připsal hostující tým. Bezděk chytá.
00:01
Úvodní buly pro Butchis.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Jakub Černý, Tomáš Vondruška, Jakub Pecha
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Václav Zábran, Michael Brabec, Jaromír Täuber, Vojtěch Kuneš, Vít Malý
00:00
Vítejte u dohrávky 18. kola NL západ, kdy se proti sobě utká domácí tým FbC Plzeň a hostující Butchis. Utkání začne dle plánu v 18:45.