1:1
1:2
- : -

Hippos Žďár n/S. - Snipers Třebíč bílí 2:3
7. Radim Svatoň, 23. Jakub Žák - 7. Matěj Skála, 17. Ondřej Pánek, 23. Tomáš Chaloupka; rozhodčí: Martin Paseka - Michal Roudenský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Matěj Bukáček ? - Tomáš Huml ?; po třetinách: 1:1, 1:2;
26:00
22:44
Branku družstva Snipers Třebíč bílí vstřelil Tomáš Chaloupka, asistoval Vítek Chodur (2:3).
22:30
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Žák, asistoval Radim Svatoň (2:2).
22:22
Timeout Hippos Žďár n/S.
16:43
Branku družstva Snipers Třebíč bílí vstřelil Ondřej Pánek, asistoval Tomáš Chaloupka (1:2).
13:00
13:00
06:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Radim Svatoň, asistoval Jan Slanina (1:1).
06:03
Branku družstva Snipers Třebíč bílí vstřelil Matěj Skála, asistoval Ondřej Pánek (0:1).
04:45
Vyloučen hráč Jan Sobotka družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Paseka a Michal Roudenský.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč bílí:
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Matěj Bukáček; hráči v poli: Vendula Lišková, Radim Svatoň, Jakub Žák, Michal Sochor, Kamil Král