1:3
1:2
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Panthers Praha 2:7
29. Jakub Černý, 40. Michal Fuchs - 1. Vojtěch Petráň, 13. Vojtěch Petráň, 22. David Beneš, 25. Šimon Jelínek, 27. Vojtěch Petráň, 38. Ondřej Suchánek, 43. Vojtěch Petráň; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Vojtěch Ansl 23 - Sebastien Štosek 17; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:2;
45:00
44:59
Střely v 3. třetině: 8-11
42:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Ondřej Suchánek (2:7).
39:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michal Fuchs, asistoval Matěj Rapp (2:6).
39:17
Vyloučen hráč Jakub Nový družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ondřej Suchánek, asistoval Vojtěch Petráň (1:6).
33:15
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Patrik Jeřábek.
30:00
30:00
29:59
Střely v 2. třetině: 6-8
28:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Černý, asistoval David Lácha (1:5).
26:03
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
26:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Sebastien Štosek (0:5).
24:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Šimon Jelínek, asistoval Dominik Novotný (0:4).
21:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Beneš, asistoval Dominik Novotný (0:3).
15:00
15:00
14:59
Střely v 1. třetině: 5-11
12:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Petráň z trestného střílení (0:2).
02:42
Vyloučen hráč Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
00:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Vojtěch Ansl; hráči v poli: Oliver Med, David Lácha, Michal Fuchs, Matěj Rapp, Jakub Černý