1:2
4:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FBC LETOHRAD Orel Orlice 7:5
14. Ondřej Háp, 18. Štěpán Švec, 26. Tomáš Boštík, 46. Marek Lamplot, 48. Marek Boštík, 54. Michal Háp, 60. Ondřej Háp - 2. František Majvald, 17. Maxim Kubelka, 32. Matouš Poláček, 39. David Derka, 59. Maxim Kubelka; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Martin Zahálka 8, Tomáš Doubek 0, Martin Zahálka 5 - Daniel Jiruška 16; po třetinách: 2:2, 1:2, 4:1;
Komentář domácích Petr Patrik (Asistent trenéra):
Dnes jsme mohli vidět zápas ve skvělém tempu. Plný osobnobních soubuju. Musím kluky pochvalít za zodpovědnou a trpělivou hru. Děkuji soupeři a divákům za skvělý zápas.
Komentář hostů Adamec Petr (Trenér):
Dobře připravený a namotivovaný soupeř byl nad síly našeho oslabeného týmu. Vyrovnané utkání rozhodla také disciplína a osobní souboje. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
59:30
Hosté ale nedávají nic zadarmo a perou se do posledních vteřin, pot jim stéká z čel, ale jejich touha po výhře je neutuchající
59:18
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #30 Vilém Nonn (7:5).
59:10
Tým hostů přistupuje ke hře v 6 hráčích bez brankáře
59:00
Emoce se v poslední minutě začínají projevovat, diváci fandí, trenéři dávají pokyny a rozhodčí se snaží tuto situaci korigovat
58:50
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
58:10
Náskok domácích se zužuje na rozdíl jedné brány, do konce utkání zbývají necelé dvě minuty
58:09
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #5 Ondřej Pokorný (6:5).
57:00
Brána domácích v ohrožení, Letohrad tlačí a tlačí - snaží se protlačit své střely za záda gólmana, doposud však neúspěšně
56:00
Zápas i v posledních minutách je v obrátkách, v tempu, s emocemi, ukázková florbalová hra
55:00
Nádherná střela Marka Lamplota, která skončila pod paží letohradského golmana, získává rychlou reakci v podobě protiútoku
54:00
Litomyšl ukazuje, že je na koni, míchá soupeřem na hřišti jako lžička horkým čajem
53:30
Výjimka potvrzuje pravidlo, vždy se najde nějaká skulinka mez i těly hráčů a konstrukcí brány, kterou lze míček protlačit, jako to před několika málo vteřinami udělali domácí
53:03
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #10 Ondřej Háp (6:4).
53:00
I v poslední třetině a jejích posledních minutách jsou síly a přesily soupeřů vyrovnané, ani jeden z týmů v této chvíly netahá za kratší konec
52:00
Píšťalky našich rozhodčích začíná být zřetelnější - s přibývajícími emocemi, které dnes ale nejsou prozatím výrazné a negativní, jak je tomu v posledních třetinách zvykem, je zapotřebí důraznějšího vedení
51:00
Trestuhodnou nahrávku soupeři přímo na florbalku opravdu potřestal hráč Letohradu zákeřnou střelou, tu ale šikovný Martin zahálka vyčapal
50:00
Další krásná svižná střela v roli, tentokrát z florbalky domácího Josefa Karlose Karlíka. Čekáme jen na další přesně vstřelenou bránu, kdo se o ní postará?
49:00
A na tribuně ještě zůstaneme - budoucnost litomyšlského florbalu z plných plic povzbuzuje své vzory a dodává jim energii svými zvoláními
48:00
Diváci pookřáli při hvizdu rozhodčího značící vstřelenou bránu, a po následném zjištění, že gól padl do brány soupeřů jejich favorizovaného týmu
47:50
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík bez asistence (5:4).
47:00
Dnes již po několikáte exkluzivní útok Tomáše Boštíka, horkého adepta na hráče utkání, jehož rychlá střela minula bránu jen o milimetry
46:00
Brankový stav se nám vyrovnal zásluhou dvou domácích hráčů, oba týmy mají opět stejné šance a možnosti k získání vysněných bodů
45:16
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #30 Vilém Nonn (4:4).
45:00
Vyloučení střídá vyloučení, lavička nestíhá vychladnout
44:49
Vyloučen hráč #38 Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
44:00
Ale i Litomyšl si vytváří ve svém vlastním oslabení šance, což napovídá, že by mohla mít na hřišti po vyrovnání počtu hráčů hlavní slovo
43:00
Litomyšl v těchto minutách poskytuje Letohradu značnou výhodu svým vyloučením, pokud Letohrad tohoto využije, utvoří si značný náskok, který bude Litomyšl jen těžko dohánět a překonávat
42:35
Vyloučen hráč #10 Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
42:00
Nádherný nápřah a střela tahem Marka Lamplota jen těsně minula bránu soupeřů
41:00
Tým hostí vstupuje do poslední části zápasu s mírným náskokem, však očekáváme, že boj o body bude ještě dost tvrdý
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
39:00
Hra domácích se v poslední minutě výrazně zklidnila, asi jsou překvapení z výsledku předešlého trestného střílení
38:41
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #92 David Derka z trestného střílení (3:4).
38:41
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Tomáš Doubek družstva FLORBAL LITOMYŠL
38:41
Střídání brankáře. Nový brankář #21 Martin Zahálka družstva FLORBAL LITOMYŠL
38:00
V posledních minutách vidíme hru v temtu a jak se říká nahoru dolu, fyzička hráčů přichází ke slovu, co na tuto rychlost odpoví?
37:00
Boj pokračuje na polovině hostů, kteří odráží míček na polovinu soupeřů, ti se ale opět pomalu ale jistě přesunují blíže k bráně Letohradu
36:00
Právě souhra Boštíků, kteří dnes také excelují. Bohužel nepřesné zakončení Tomáše, jehož sřela dokonce branku minula
35:00
A opět v akci Martin Zahálka, který podržel svůj tým. Věříme, že nejen my, ale i diváci a snad i trenér pěje ódy na hráče, který je jistě na svém místě
34:00
Chváluhodná bojovnost Tomáše Boštíka, který je hladový po míčku. To jsou snad i jeho spoluhráči a budou bojovat stejně usilovně jako Bošťa
33:00
Dnes již po několikáté míček jen těsně minul bránu domácích, tolik těsných střel v jednom utkání jste snad nikdy nemohli vidět - tento servis nabízí pouze utkání dnešní
32:00
Hosté se však připomínají a dokazují, že i oni tady jsou a bojují o své body potřebné pro umístění v tabulce
31:03
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #32 Matouš Poláček, asistoval #21 František Majvald (3:3).
31:00
Jsme za půlkou dnešního zápasu a dle skóre můžete soudit, že domácí mají nepatrně navrch, což koneckonců prozrazuje i samotná hra na hřišti
30:00
Důrazný hvizd rozhodčího dává příležitost domácím k pár tríčkům a vymáchání soupeřů a následného zakončení - doufejme, že nějak takto bude vypadat jejich rozehrávka
29:00
Rádi bychom vyzdvihli souhru domácích představující přesné nahrávky, pohyb a místy i střely na bránu - chybé už jen přesné zakončení
28:00
Hosté se nahozeným balonem dostávají na polovinu svých soupeřů, kteří jim odpovídají hbitým protiútokem
27:00
Trestuhodné!! Michal Háp minut jasnou a bránu
26:00
V posledních vteřinách nebylo o zajímavé situaci, diváckému oku lahodící, nouze - posuďte sami
25:47
Vyloučen hráč #13 Martin Novák družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
25:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #91 Ondřej Ryšavý (3:2).
24:00
Ukázkově teď na druhé straně Martin Zahálka podržel svůj tým, svými ladnými pohyby umístil míček mimo brankové tyčky
23:00
Na míčku Litomyšl, která prozatím udává tempo, objevuje se i pár přesných střel, které ale Daniel Jiruška spolehlivě vykrývá
22:00
Oba dva týmy opět v plném počtu bojují o míček a chtějí mít to hlavní slovo na hřišti, jak napovídá skóre, hra obou týmů je velice vyrovnaná
21:00
Druhá třetina zápasu nám začíná opravdu zajímavě, toto je šance pro Litomyšl, která by jí přišla vhod
20:07
Vyloučen hráč #5 Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:10
20:00
19:00
Poslední minuty patří Litomyšli, tolik šancí a střel, div, že se to neodrazilo na tabuli ukazujcí stav utkání
18:00
Kvitujeme fair - play gesto jednoho z hráčů domácích, které vedlo k odvolání vyloučení
17:58
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #25 Marek Lamplot (2:2).
17:00
Zdá se, že hra se na chvíli uklidnila, na míčku aktuálně tým hostů
16:30
Nedáš - dostaneš, tak by se dala nazvat situace předcházející poslednímu vstřelenému gólu
16:07
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #13 Martin Novák (1:2).
15:00
Ukázková střela Vildy Nonna z půlky prošla až k dlani Daniela Jirušky, jehož jistě pěkně zaštípala - chválíme oba zmíněné
14:00
Nakonec je ale Litomyšl úspěšnější a připisuje si i ona do statistik gól - stav na hřišti je vyrovnaný
13:35
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #98 Matěj Gregor (1:1).
13:00
Skóre zůstalo neměnné a hosté využívají své nabyté energie, kterou nastádali při sezení na lavičce, rovnou útočí, což očividně domácí velmi překvapilo
12:30
Atmosféra na hřišti by se dala krájet, Michal Háp střelil míček za mantinely a možná ještě dál - pro hráče to žádná pohádka není
11:00
Jak domácí uchopí tuto přítežitost? Nechme se překvapit
10:57
Vyloučen hráč #21 František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
10:30
Florbal nahoru dolu, hezká podívaná plná zajímavých akcí. Oba dva týmy se snaží a na hřišti to vypadá velmi vyrovnaně
10:00
Tým domácích stále presuje, boj je neúprosný .. ale stateční hosté brání svou kasu zuby nehty
09:00
Matěj Gregor právě dostal diváky do varu, v situaci, kdy běžel od půlky téměř sám s míčkem na čepeli - všichni čekali jeho přesně mířenou střelu, dav ale nakonec jen zvolal "aaaj"
08:00
Letohrad na míčku, jeho taktika nejspíše zní co nejvíce střílet
07:00
Hra v plném počtu na obou stranách a Litomyšl opět přebírá vedení a nenechá si vzít své minuty slávy
06:00
Hezká podívaná na hru Letohradu, pár příležitostí k vytvoření dvoubrankového náskoku tu bylo
05:00
Důraz v obraně domácích, který jim byl nejdříve "po chuti", se nakonec nevyplatil a je trestán jeden z hráčů s důraznějším stylem hry
04:32
Vyloučen hráč #10 Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:00
Důrazný hvizd rozhodčích znamená rozehrávku domácích, krásná podívaná na jejich taktickou souhru, gólem ale neskončila
02:00
Hosté překvapili s jejich úspěšným zakončením, první střela byla přesná - jak odpoví Litomyšl?
01:40
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (0:1).
01:00
Domácí zatím v úpřevaze a na polovině hostů, to se ale může změnit, nechme se překvapit
00:30
Začátek utkání nahrává domácím, kteří si jako první připisují pokus o skórování, jejich střela však mířila za mantinely
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Ondřej Pokorný, Jan Skalický, František Majvald, Adam Šubert, Tomáš Faltus
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Daniel Ondráček, Marek Boštík, Martin Štarman, Josef Karlík, Tomáš Nykl