1:1
- : -
TROOPERS

TROOPERS - Spartak Pelhřimov 4:3
3. Jan Grábl, 20. Tomáš Pavla, 27. Jiří Knotek, 48. Tomáš Pavla - 7. Viktor Vlach, 12. Kryštof Smejkal, 48. Václav Fučík; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Jan Chrást 12 - Libor Domkář 17; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:1;
Komentář domácích Bartek Ivo (Trenér):
Soupeř byl výborně připravený, neměli jsme dobrý vstup do utkání, ale postupem času jsme se dostali více do hry na míčku a od poloviny utkání jsme byli lepším týmem. Potřebujeme mít rychlejší reakci po ztrátě a zisku balónu a v předbrankovém prostoru, kde to sice bolí, ale rozhodují se tam zápasy. Děkujeme soupeřům, divákům a rozhodčím.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Zápas výborné úrovně jsme herně zvládli. Soupeř dokázal využít nabídnuté šance, naše 3 góly byly na zisk bodů málo. Vycházeli jsme z důrazné obrany, čímž se dařilo eliminovat individuální kvalitu soupeře. Z rychlých brejků jsme nebyli úspěšní, v rozhodujících momentech nám chyběl větší klid a rozvaha. Důležitá zkušenost před play off. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 4:5
60:00
58:40
Domácí v závěru drží při přesilovce míček a zkušeně jej nepůjčují hostům
58:23
Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:45
Hostující na míčku, ale branku už dlouho neohrozili.
51:39
Hostující hráči teď vyprodukovali 2 střely ze slibných pozic, ale první střelu zblokoval Suchomel a druhou Minich.
50:14
Pelhřimov hrozí z brejků, ale bohužel pro hosty netrefují zařízení
49:07
Po dlouhé době pěkná akce Troopers, ale Daler ze středu pouze do hostujícího gólmana
47:35
Hostující Fučík od mantinelu trefil přesně nad nohu Chrásta a na domácí střídačce se začíná rozcvičovat Hošek
47:34
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík bez asistence (4:3).
47:01
Bubák přihrál na střed na Toma Pavlu, který překonal gólmana
47:00
Branku družstva TROOPERS vstřelil #37 Tomáš Pavla, asistoval #27 Petr Kadlec (4:2).
45:28
Grábl vyvezl míček poté nahrál Knotkovi, který z blízkosti minul prázdnou bránu
42:01
První šanci 3. třetiny měli hráči Pelhřimova, ale Horáček se zodpovědně vrátil a překazil nahrávku do prázdné. Na druhé straně Minich střílí mimo
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:3
40:00
38:46
Kuba Peška dnes rozdává krásné krosové nahrávky, teď z první střílel Minich, ale pouze do nohy gólmana Spartaku
35:44
Série tvrdých střetů, ale podle rozhodčích čistých. To se ovšem nelíbí domácímu snajprovi Knotkovi
33:41
Na hřišti se nic moc neděje což nám potvrzuje i pohled na domácí střídačku, kde právě usnul náhradní gólman Hošek
31:38
Po dlouhé době 2 střely hostujících, ale obě dost mimo bránu Chrásta.
29:58
První lajna domácích točí Spartak na jejich území, ale skóre se nemění ani po velmi nepřesné střele Dalera
26:51
Na hřišti se dlouho nic moc nedělo, ale potom Peška vytáhl míček po mantinelu a našel krásnou nahrávkou Knotka, který ze vzduchu zakončil do prázdné brány
26:50
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #18 Jakub Peška (3:2).
17:06
Po dlouhé době šance domácích, ale střela Voltnera byla na poslední chvíli zblokovaná
15:09
Pelhřimov se dostává do brejků po chybách domácích v rozehrávce, ale Chrást chytá spolehlivě.
11:12
Po útočném faulu Sypače proměnili hostující dalokonosnou střelou přesilovku. Heri si na míček sice sáhl, ale nedokázal míček zastavit před brankovou čárou.
11:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #27 Václav Fučík (1:2).
10:36
Vyloučen hráč #28 Jiří Knotek družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:19
Domácí Troopers začínají mít na hřišti převahu a hosty moc nepouští k míčku
06:38
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #33 Milan Hendrych (1:1).
06:38
Po pěkné krosové přihrávce z se z první prosazuje hostující Vlach a máme vyrovnáno.
03:40
Žádný z týmů zatím nemá na hrišti větší převahu, v hledišti má převahu fanoušek Pelhřimova s bubnem, který svým bubnováním děsí děti v hale
02:48
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #66 Daniel Minich (1:0).
02:48
Výborný pres Minicha, který vybojoval míček pro milovníka pejsků Grábla a ten se nemýlil
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Jan Knězů, Václav Fučík, Dan Kalina, Vít Papež
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Jan Grábl, Jakub Peška, Jiří Knotek, Daniel Minich