3:1
1:4
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FK Slovan J.Hradec 4:7
27. Václav Bíca, 37. Václav Bíca, 37. Radek Vobr, 60. Václav Bíca - 4. Jan Šimic, 10. Jakub Tejnor, 35. Michal Hřebíček, 49. Jan Šimic, 57. Karel Matějka, 59. Filip Šimek, 60. Michal Hřebíček; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:2 + Michal Hřebíček 5; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Doležal 26 - Jakub Rytíř 23; po třetinách: 0:2, 3:1, 1:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Povinné tři body do tabulky, škoda že jsme se nechali strhnout hrou soupeře a nepředváděli svůj klasický výkon. Děkujeme fanouškům za podporu.
59:59
Komentář trenéra domácích Novotný: Cesta je dlouhá a uvidíme kam dojdeme...:-)
59:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Vít Hovorka (4:7).
59:00
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Václav Bíca, asistoval Jan Novotný (4:6).
58:48
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Kryštof Ille (3:6).
57:37
Vyloučen hráč Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
57:37
Hostující tým rozehrával se šesti hráči na hřišti.
57:10
David Řehoř předvedl parádní blok.
56:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Karel Matějka, asistoval Filip Šimek (3:5).
55:47
probíhá poslední pětiminutovka dnešního zápasu.
54:45
Více šancí je na straně hostů.
50:29
V bráně domácích skvěle chytá golman Jan Doležal.
49:44
Skvělý návrat od domácího Jakuba Malechy.
48:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Filip Šimek (3:4).
44:55
Hosté hrají v plném počtu.
40:01
Uvodní buly do třetí třetiny vyhráli domácí.
40:00
40:00
39:59
Střeli po druhé třetině, domácí:9 hosté:12
39:55
Vyloučen hráč Michal Hřebíček družstva FK Slovan J.Hradec na 5 minut za sekání.
39:37
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:24
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
36:34
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Radek Vobr, asistoval Jakub Malecha (3:3).
36:34
Po faulu na domácího hráče rozehrávají domácí standartní situaci z velkého brankoviště.
36:22
34:06
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Kryštof Ille (1:3).
34:06
Po neshodě v obraně domácích vstřelil branku hostů Michal Hřebíček.
29:57
Parádní zákrok, který předvedl domácí golman Jan Doležal.
29:31
Vyloučen hráč Ondřej Stloukal družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
26:55
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Václav Bíca, asistoval David Řehoř (1:2).
26:55
Nejproduktivnější hráč Václav Bíca uklidil míček do prázdné brány po nahrávce od Davida Řehoře.
24:57
Hra je vyrovnaná.
20:23
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
16:27
Domácí tlačí všechny střely na branku, ale nepřesně.
11:40
Hosté předvedli hezkou kombinaci na útočné poovině, bohužel bez zakončení.
09:58
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor bez asistence (0:2).
07:37
Hra se přelévá ze strany na stranu. Pro diváky zatím žádná podíváná, ačkoli jsou v hale slyšet na obou stranách.
04:35
FA se nenechala první gólem utkání rozhodit a pokračuje ve své hře.
03:10
Po přesné kombinaci se Hradec ujímá vedení.
03:03
00:01
Vážení diváci, vítáme vás u 8. kolo Divize - skupina C.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vít Hovorka, Ondřej Stloukal, Michal Hřebíček, Jakub Tejnor, David Camrda
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Doležal; hráči v poli: Lukáš Doucha, Jan Novotný, Jakub Štohanzl, David Řehoř, Václav Bíca