2:0
1:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Traverza Mukařov 3:5
23. Jiří Vlček, 35. Jan Jirák, 54. Ondřej Bachtík - 8. Martin Fenik, 14. Ivan Pergler, 44. Radim Fořt, 51. Ivan Pergler, 60. Ivan Pergler; rozhodčí: Lukáš Ležák - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Brandon Bulis 17 - Josef Bína 20; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:3;
Komentář domácích:
Těžké vyrovanné utkání, které rozhodla větší produktivita soupeře. Náročné období, které nás posune před play-off. Díky fanouškům za podporu.
Komentář hostů Jirka Martin (Trenér):
Velmi náročné a důležité utkání v pracovní den, což většinou není úplná hitparáda. Druhá třetina pro nás byla budíček a chválím kluky za přístup k té třetí, kde rozhodla naše vůle a touha urvat 3 body. Musím ovšem smeknout klobouk před kluky z Náchoda, kdy odehráli velmi kvalitní utkání i přesto, že měli 3 utkání v krátkém čase po sobě. Bodová série od listopadu nekončí a vše směřuje k vrcholu sezóny, na který se velmi těšíme. Děkuji soupeři a pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
59:47
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler bez asistence (3:5).
59:47
Pergler zaráží poslední hřebík do Náchodské rakve.
59:12
Vyloučen hráč #87 Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
59:12
Náchod si zahraje hru v šesti proti čtyřem.
58:40
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil #24 Marek Šmíd.
58:20
Timeout Florbal Primátor Náchod
58:20
Náchod v šesti.
57:27
Důrazný souboj v rohu domácích. Nyní je na balonku Mukařov.
55:31
Fenik nyní netrefuje úplně odkrytou bránu.
54:37
Náchod kontroluje hru.
53:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík bez asistence (3:4).
53:15
Bachtík vybojoval míček a ze vzduchu ho vypálil za záda Bíny.
52:22
Stečovaná střela Donaje skončila mimo branku.
50:25
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler, asistoval #87 Ondřej Kalát (2:4).
50:25
Mukařov má nyní dvoubrankové vedení.
49:18
Utkání se pomalu vyostřuje.
47:40
Mukařov teď měl více šancí za sebou, na Bulise si ovšem nepřišli.
43:54
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #27 Radim Fořt, asistoval #70 Mikuláš Plášek (2:3).
43:54
První střela třetiny a hned je tu gól hostí. Fořt usměrnil míček přesně do pravé šibenice.
42:19
Další nádherný blok od Lukáše "Luxra" Rázla.
41:43
Náchod chybuje v rozehrávce a míč mají nyní hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:5
40:00
39:33
Náchod drží více míček, ikdyž má početní nevýhodu.
38:17
Perfektní blok Vláška.
37:48
Vyloučen hráč #11 Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:50
Hra je nyní nahoru-dolu.
34:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jan Jirák, asistoval #11 Jonáš Mědílek (2:2).
34:40
A máme vyrovnáno! Střelcem se stává Jan Jirák.
31:32
Bachtík už se ke gólu blíží, nyní po jeho střele  zacinkala tyč.
31:06
Bulis vyráží střelu.
28:21
Donajovu střelu vyrazil Bína před sebe, kde číhal Kříž. Brankář ovšem po dorážce skočil.
26:20
Rázl láme hůl v souboji.
25:28
Náchod je v druhé třetině zatím jednoznačně lepší než soupeř.
24:13
Cejnar D. se nádherně uvolnil na středu, nahrávka na Kříže do prázdné ovšem neprošla.
23:30
Bachtík je dnes velice produktivní, zatím mu to tam bohužel nepadá.
22:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #10 Ondřej Bachtík (1:2).
22:31
Náchod využívá přesilovku.
21:39
Vyloučen hráč #56 Adam Vejrych družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
20:05
Rychlá akce Náchoda jen do brankáře hostí.
18:58
Bachtík hledal křížnou nahrávkou Jiráka, obránce Mukařova ovšem na poslední chvíli do přihrávky zasáhl.
16:40
Jirák z levého mantinelu vystřelil na zadní tyč, brankář ovšem střelu chytá.
14:32
Mukařov si zatím žádnou velkou šanci díky početní výhodě nevytvořil.
13:47
Vyloučen hráč #26 Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
13:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler, asistoval #12 Martin Fenik (0:2).
13:12
Fenik našel krosovou přihrávkou Perglera, ten na podruhé dokázal usměrnit míček za Bulise.
12:19
Čáp tvrdě srovnal soupeře se zemí.
11:13
Rázl otestoval brankáře hostů střelou z výběhu, Bína se ovšem nemýlil.
10:48
Mukařov má zatím ze hry více.
08:42
Špatně dostoupená obrana Náchoda, už mohl být rozdíl dvoubrankový.
07:45
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #12 Martin Fenik, asistoval #24 Marek Šmíd (0:1).
07:45
Máme tu první branku zápasu. Fenik po krosové nahrávce skóruje na přední tyč.
06:55
Bachtíkovu střelu na přední tyč vyrazil brankář.
06:17
Opět můžeme na hřišti vidět první lajnu Náchoda a jejich trpělivou rozehru.
04:09
Kříž svým pressem vybojoval míček, bohužel pro domácí, s faulem.
03:36
Ukázkový blok Davida Cejnara.
02:30
Elitní lajna Náchoda kontroluje hru na míčku.
01:27
Mukařov zatím na balonku.
00:20
První střelu vyslal Bachtík, brankář hostů ovšem bez problémů střelu chytil.
00:01
Zdravím všechny diváky, kteří sledují tento zápas přes obrazovky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jan Pudich, Petr Heřmanský, Radim Fořt, Robert Štipka, Tomáš Fait
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Jan Jirák, Jiří Vlček, Jonáš Mědílek, Filip Čáp, Ondřej Bachtík