3:1
3:3
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - Hornets Brno ZŠ Horní  8:5
2. Marek Lamplot, 4. Marek Boštík, 22. Štěpán Švec, 24. Martin Štarman, 29. Michal Háp, 43. Štěpán Švec, 51. Michal Háp, 56. Štěpán Švec - 9. Vincent Drápal, 32. Robin Růžička, 47. Dominik Sláma, 52. Jan Lacina, 59. Robin Růžička; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 4:4; využití: 3:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Martin Zahálka 22 - Michal Prokeš 36; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Partika Petra: Děkujeme soupeři za předvedenou hru. Z pohledu trenérů se nám konečně zvýšila produktivita.
59:59
Komentář trenéra hosti Pavla Brücknera: Zápas musíme hrát do kopce a pak zase z kopce, to bylo dnes bohužel tristní a nešlo se v tom vyznat. Doběhnout 3 minuty před utkáním je napováženou. Soupeř byl dnes lepší, rychlejší i přesnější a zaslouženě vyhrál, pochvalu zaslouží oba brankáři! Díky soupeři za hru.
59:30
Hráči si stále i ve třetí třetině mají co říct.
59:01
Poslední minuta dnešního zápasu.
58:53
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
58:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Daniel Havel (8:5).
55:55
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (8:4).
54:50
Hornets opět zkouší hru v šesti.
53:26
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
53:26
Musíme pochválit kapitána domácího týmu Michala Hápa za skvělé uklizení hrací plochy.
51:49
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan Lacina, asistoval Jiří Žák (7:4).
51:49
Bývalý hráč Litomyšle Jirka Žák si připisuje první bod v dnešním zápase.
50:30
Hornets zkouší hru bez brankáře už v půlce třetí třetiny.
50:00
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Vilém Nonn (7:3).
49:12
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování.
49:12
Vyloučen hráč Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
49:12
Po slovní výměně názorů mezi Kulhavým a Růžičkou se bude hrát 4 na 3.
49:04
Vyloučen hráč Tomáš Rak družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
48:38
Litomyšl má výhodu odloženého vyloučení.
46:24
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Dominik Sláma, asistoval Dominik Hude (6:3).
46:16
Háp dvakrát za sebou faulovaný, bohužel bez výsledku.
42:51
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Martin Štarman (6:2).
42:51
Skvělá souhra Štarmana a Švece končí g​ólem, a upravuje stav utkání na 6:2.
41:40
Skvělý Martin Zahálka opět dvakrát za sebou podržel svůj tým.
40:01
Máme před sebou poslední třetinu, tak uvidíme, co nám borci obou celků předvedou.
40:00
40:00
38:38
Další přesilovka ze strany Hornets zůst​ala nevyužitá.
36:38
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:30
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Lukáš Paták (5:2).
31:30
Využitá přesilovka i z druhé strany.
31:02
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
Hráči z obou týmů si stále mají navzájem co říct. Názory jdou slyšet i z tribuny.
28:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Martin Štarman (5:1).
27:56
Vyloučen hráč Lukáš Paták družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:58
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Štěpán Švec (4:1).
21:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Vilém Nonn (3:1).
21:14
Přesilovka Litomyšle byla využita 17 vteřin před jejím koncem.
20:00
20:00
19:31
Vyloučen hráč Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
17:31
Hráči obou týmů mají mezi sebou asi ještě nevyřešené účty z minulého vzájemného zápasu. Rozhodčí už musel uklidňovat střídačku domácích.
12:52
V dnešním zápase exceluje brankář domácího týmu Martin Zahálka. Svůj tým podržel v nejedné situaci.
08:28
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Dominik Hude (2:1).
07:15
Tým Hornets se tlačí do brány, ale zatím bez výsledku.
03:46
Domácí tým zatím nedal soupeřovi moc šancí se prosadit, a to se projevuje i na aktuálním skóre.
03:34
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík bez asistence (2:0).
01:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Vilém Nonn (1:0).
01:06
První gól dnešního zápasu patří Litomyšli.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Robin Růžička, Jiří Žák, Jan Lacina, Lukáš Paták, Adam Obertan
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Jiří Jedlička, Michal Háp, Štěpán Švec, Martin Štarman, Jan Kulhavý