2:2
0:1
1:0

FAT PIPE Aligators Šitbořice - FBC Dobruška 5:4p
4. Anna Hanusová, 7. Anna Hanusová, 24. Petra Ondráčková, 27. Veronika Králová, 63. Petra Ondráčková - 17. Sandra Peterová, 31. Patricie Březovská, 32. Kateřina Poláčková, 57. Veronika Doležalová; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 30 - Tereza Svobodová 15; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:1, 1:0;
62:58
65:00
Střely v prodloužení: domácí 4, hosté 2
Střely celkem: domácí 20, hosté 34

65:00
Komentář trenéra domácích Zdeňka Dolíhala: Zápas byl ve vysokém tempu od první minuty, což nám vyhovovalo, ale nedokázali jsme se celý zápas zžít a agresivním stylem hry soupeřek. Škoda nedůrazu v brankovišti, díky kterému se na nás soupeřky dotáhly. Díky bojovnosti jsme záas v prodloužení dotáhli do vítěznému konce. Velké díky soupeři za zápas a přejeme jim šťastnou cestu domů!
65:00
Komentář trenéra hostů J. Černého 1/2: V dnešním zápase jsme si byli největším soupeřem my sami. První třetinu nám sice trvalo se sžít s tempem zápasu, ale poté jsme už na hřišti byli všude a hráli víceméně my. Škoda nepohlídaných brejků soupeře, ale to vyplynulo ze hry, kdy jsme hráli od druhé třetiny do plných.
65:00
Komentář trenéra hostů J. Černého 2/2: Bohužel jsme ztroskotali na našem věčném problému - neproměńování šancí. Na druhou stranu musím pochválit holky, že se do zápasu vrátili a dokázali srovnat skóre.
62:58
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Tereza Lengálová (5:4).
61:46
Hra se přelévá ze strany na stranu bez větších šancí.
60:20
Domácí Sadílková předvedla těžký zákrok a hraj pokračuje.
57:58
Domácí Horáková vyslala nebezpečnou střelu, se kterou měla brankářka hostů plné ruce práce.
56:58
Po závaru před domácí brankou hosté z blízkosti srovnávají.
56:57
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Veronika Doležalová, asistoval Diana Peterová (4:4).
52:13
Hosté během přesilové hry vyslaly několik střel, které Sadílková pochytala.
50:13
Trestné střílení družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice neproměnil Martina Horáková.
50:13
Vyloučen hráč Petra Ondráčková družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:13
Zajímavá situace na hřiště. Rozhodčí avizovali odložené trestné střílení, ve kterém domácí kapitánka faulovala. Výsledkem bylo, že domácí jeli trestné střílení a následně začala přesilovka hostů.
48:23
Domácí hráčky situaci 3 na 2 nevyužily.
46:20
Hanusová vyslala další střelu, ale opět pouze do bloku.
44:27
Hosté obstřelují domácí branku ze všech pozic, ale bez úspěchu.
40:59
Domácí Hanusovaná vyslala několik střel, ale všechny byly zblokované.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: domácí 6, hosté 14
39:10
Druhá třetina se nám blíží ke konci. Hosté během 15 vteřin nastřely po krásných střelách 2x horní tyčku.
37:20
Standartní situace domácích končí ve zdi hostů.
36:48
Domácí teď jen brání.
35:19
Brankářka Sadílková teď drží domácí tým ve vedení.
33:52
Hraje ve aktuálně ve vysokém tempu.
33:10
Po delší době akce domácích, ale střela Martincové byla zblokována.
32:11
V posledních minutách se hraje pouze na polovině hřiště domácích. Hosté mají velký tlak.
31:31
Krásná akce do prázdné branky končí v brance domácích.
31:30
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Diana Peterová (4:3).
30:40
Tečovaná střela skončila v brance za Sadílkovou.
30:39
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Patricie Březovská, asistoval Markéta Zeisková (4:2).
27:33
Domácí Hanusová podstoupila několik důrazných soubojů za brankou hostů, ale šance z toho nebyla.
26:08
Opět se ukázalo, nedáš, dostaneš. Hosté měli několik šancí, avšak z branky je raduje domácí tým po střele Králové.
26:07
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Veronika Králová, asistoval Veronika Martincová (4:1).
25:00
Domácí jsou po vstřelené brankce pod velkým tlakem.
23:46
Domácí Ondráčková vybojovala míček na vlastní polovině, a následně přešla přes několik soupeřek až do zakončení, které skončilo v brance.
23:45
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Karolína Kohoutková (3:1).
22:10
Domácí se poprvé v této části dostal na soupeřovu polovinu.
20:40
Na domácí Sadílkovou již v úvodu letělo několik nebezpečných střel.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: domácí 5, hosté 11
19:00
Hosté se snaží do přestávky ještě vyrovnat.
17:55
Domácí Sadílková vychytala nebezpečnou střelu ze středu hřiště.
16:54
Domácí Horáková prošla od vlastní branky až na dostřel hostů, ale hostující brankářka podržela.
16:19
Hostující hráčky dorazily střelu, kterou brankářka vyrazila.
16:18
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Sandra Peterová, asistoval Adriana Horáková (2:1).
15:20
Brankářk Sadílková teď několikrát domácí podržela.
14:34
Hanusová střílí mimo, ale tlak domácích pokračuje.
13:17
Hostující hráčky v poslední minutě několikrát prověřily Sadílkovou ze střední vzdálenosti.
10:17
Domácí tým přesilovou hru nevyužil.
09:44
Domácí Lengálová střílí mimo branku.
08:29
Hostující tým se dostal v oslabení do nebezpečné střely, která byla ale zblokována.
08:17
Vyloučen hráč Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:50
Domácí Lengálová přešla krásnou kličkou přes obránce a v situaci 2 na 1 našla přihrávkou Hanusovoou, která navyšuje brankový rozdíl na 2 branky.
06:49
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Anna Hanusová, asistoval Tereza Lengálová (2:0).
05:20
Domácí Ondráčková využila chyby soupeřek v rozehrávce, ale brankářka svůj tým podržela.
04:59
Hostující hráčka šla sama na brankářku Sadílkovou, která situaci vyřešila bez inkasované branky.
03:09
Situaci 3 na 1 vyřešily domácí hráčky střelou, kterou Hanusová dorazila do branky.
03:08
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Anna Hanusová, asistoval Petra Ondráčková (1:0).
01:54
Hosté z Dobrušky poprvé prověřily pozornost Sadílkové v domácí brance.
00:18
Domácí Lengálová v první šanci, ale brankářka vyráží do rohu.
00:01
Úvodní vhazování pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Tereza Svobodová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Michaela Ulbrichová, Kateřina Poláčková, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Šitbořice: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Martina Horáková, Tereza Lengálová, Petra Ondráčková, Anna Hanusová, Karolína Kohoutková