0:2
4:2
0:0

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Viking TJ Kobylisy 5:6pn
8. Adam Lešuk, 34. Tobiáš Uhřík, 37. Adam Lešuk, 41. Tobiáš Uhřík, 42. Adam Lešuk - 8. Tomáš Klouda, 23. Marek Dostál, 25. Jáchym Kymla, 35. Jáchym Kymla, 40. Jáchym Kymla, N Marek Čejka; rozhodčí: Petr Bína - Michal Obertan; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: David Křeček 5 - Jakub Šteffel 10; po třetinách: 1:1, 0:2, 4:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Marek Čejka a vstřelil rozhodující gól (5:6).
43:20
Vyloučen hráč Adam Lešuk družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
41:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval David Zeman (5:5).
40:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Michal Mašek (4:5).
39:42
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jáchym Kymla, asistoval Alexander McIntosh (3:5).
39:42
Time-out LUCERN Králův dvůr
36:45
34:11
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jáchym Kymla, asistoval Marek Dostál (2:4).
33:35
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Tomáš Zuska (2:3).
30:05
Omlováme se za problémy s časomírou.
David Klabzuba není moc zkušený v IT oborech...

30:00
30:00
26:30
Fantastická střela Fodora neprošla přes brankáře, který se blýskl famózním zákrokem.
24:24
22:07
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Dostál, asistoval Tadeáš Rychetský (1:2).
15:00
15:00
14:39
Vyloučen hráč Tomáš Rada družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
07:31
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Vít Komorný (1:1).
07:02
06:34
Vyloučen hráč Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Bína a Michal Obertan.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy:
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: David Zeman, Tomáš Zuska, Adam Lešuk, Adam Hrdina, Vít Žebra