1:2
1:2
- : -

Panthers Praha 2008 - FbC Red Dragons Hořovice 2:4
12. Patrik Zalabák, 20. Martin Kalivoda - 10. Lukáš Albl, 11. Lukáš Albl, 18. Kristián Filip Mencl, 23. Kristián Filip Mencl; rozhodčí: Daniel Dupkala - Tomáš Karbusický; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Oliver Schenk ? - Matyáš Míka ?; po třetinách: 1:2, 1:2;
22:27
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Kristián Filip Mencl bez asistence (2:4).
19:18
Branku družstva Panthers Praha 2008 vstřelil Martin Kalivoda, asistoval Maurice Weller (2:3).
17:23
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Kristián Filip Mencl, asistoval Petr Hanzlík (1:3).
12:00
12:00
11:07
Branku družstva Panthers Praha 2008 vstřelil Patrik Zalabák, asistoval Jan Baier (1:2).
10:54
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Albl, asistoval Vít Hofman (0:2).
09:20
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Albl, asistoval Kristián Filip Mencl (0:1).
04:57
Vyloučen hráč Vítězslav Šmid družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.