7:2
- : -
FbC Plzeň

FB Hurrican Karlovy Vary - FbC Plzeň 13:5
3. Adam Zahraj, 9. Marian Geťko, 12. Filip Nevšímal, 12. Ondřej Ančinec, 21. Jiří Šťovíček, 26. Matěj Korbel, 43. Martin Prokopec, 46. Petr Jedlička, 48. Ondřej Kalach, 57. Jan Mašát, 59. Ondřej Kalach, 60. Jiří Šťovíček, 60. Adam Zahraj - 5. Marek Weber, 31. Vojtěch Mrvík, 38. Jan Baštýn, 44. Štěpán Kaas, 50. Vojtěch Mrvík; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle ? - Jindřich Bejm 10, Jindřich Bejm 3, Filip Beran -4, Filip Beran ?; po třetinách: 4:1, 2:2, 7:2;
Komentář domácích Smolka Jan (Vedoucí):
Dnes jsme výborně vstoupili do utkání, kde jsme soupeře nepustili téměř do hry. Ve druhé třetině soupeř změnil hru a začal být nepříjemný. Ve třetí třetině Plzeň otevřela hru a my jsme toho náležitě využili. Konec zápasu jsme hru kontrolovali a přidali pár branek na cestu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Michálek Václav (Trenér):
Dnešní zápas jsme si prohráli vlastní psychickou nepřipraveností. Bohužel ani prostředí zápasu nám moc nepomohlo. Skončila nám vítězná vlná a můžeme v neděli začít novou. Nevím, jestli je dneska komu děkovat, možná tak divákům v hale.
60:00
Střely ve 3. části: 17:11
60:00
59:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #91 Jiří Šťovíček (13:5).
59:43
Vyloučen hráč #4 Vít Pešek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #19 Adam Zahraj (12:5).
58:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #95 Ondřej Kalach bez asistence (11:5).
57:05
Vyloučen hráč #25 Michal Szappanos družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
57:05
Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
56:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #51 Petr Jedlička (10:5).
56:37
Pruner střílí na bránu ale trefil tyčku a míček vyletěl z hřiště ven.
54:57
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #51 Petr Jedlička.
54:57
Domácí pojedou nájezd. Pojede ho Petr Jedlička.
54:15
Z pořadatelského stolku se ozývá zoufalé naříkání.
53:30
Rozhodčí musí uklidňovat střídačku hostů.
53:18
Hosté na míčku.
52:22
Zahraj se neshoduje s rozhodčím.
51:00
Rozhodči si neví rady. Nastává pro ně nejasná situace, tato situace končí vzhazováním v rohu domácích.
50:30
Nebezpečná nahrávka hostů před domácí brankou. Domácí však brání úspěšně.
49:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #4 Vít Pešek (9:5).
48:45
Zahraj je jako tryskomyš a obíhá celé hřiště bez jakéholiv problému.
47:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #95 Ondřej Kalach, asistoval #46 Štěpán Maaz (9:4).
45:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #51 Petr Jedlička, asistoval #79 Tomáš Smolka (8:4).
45:49
Střídání brankáře. Nový brankář #38 Filip Beran družstva FbC Plzeň
45:11
Grulich se svalil na zem.
43:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Štěpán Kaas, asistoval #7 Jiří Varta (7:4).
43:24
Hosté snižují na 7:4.
42:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Prokopec, asistoval #21 Daniel Grulich (7:3).
41:30
Vyčíchlo dostal do hlavy tak, že to bylo slyšet až k zapisovatelskému stolku. Rozhodčí nereagují.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:11
40:00
39:38
Mrvík zkouší střílet backhandem ale neúspěšně.
37:45
Domácí gólman chytá střelu z rohu.
37:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #4 Vít Pešek (6:3).
32:12
Hra se stává velice rychlou a přelévá se ze strany na stranu.
30:55
Hajšman opět střílí ale domácí blokují.
30:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (6:2).
29:45
Pešek střílí, gólman vychytává
27:20
Hajšman zkouší střílet, ale marně.
26:43
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #91 Jiří Šťovíček.
26:43
26:43
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jindřich Bejm družstva FbC Plzeň
26:12
Vyloučen hráč #21 Daniel Grulich družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #19 Adam Zahraj (6:1).
24:30
Na začátku druhé třetiny se zatím na míčku drží spíše domácí.
23:17
Domácí hrajou v plném počtu
20:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #95 Ondřej Kalach (5:1).
20:11
Domácí mají úspěšnější vstup do 2.třetiny.
11:55
Domácí hráli přesilovku pouze 16 vteřin. Zvyšují na 4:1.
11:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #8 Matěj Korbel (4:1).
11:21
Vyloučen hráč #32 Vítek Vyčíchlo družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #7 Martin Prokopec (3:1).
08:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #57 Marian Geťko bez asistence (2:1).
08:05
Domácí navyšují na rozdíl jedné branky.
06:30
Golman Heimerle úspěšně chytá střelu hostů.
04:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Marek Weber bez asistence (1:1).