2:3
4:3
- : -

Floorball Club FALCON - Prague Tigers 7:10
12. David Sgall, 21. David Sgall, 34. David Sgall, 41. David Sgall, 46. David Sgall, 46. Jakub Škrdla, 53. Patrik Koníček - 5. David Koudelka, 19. Tomáš Navrátil, 19. Tomáš Navrátil, 19. Radim Tůma, 22. Petr Tlapa, 23. Šimon Masár, 36. Šimon Masár, 46. Šimon Masár, 47. Šimon Masár, 57. Petr Tlapa; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Hejtík ? - Pavel Dundr ?, Tomáš Hlava ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 4:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Vojtěcha Šícha : Vyrovnaný zápas ve kterém jsme tahali za kratší konec. Nebýt dvou zcela zbytečných oslabení, která soupeř zužitkoval, možná by zápas dopadl jinak. Jsme rádi, že jsme potrápili favorita, čekali jsme asi víc, jedeme dál.
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Řekl bych typický zápas ve všední den. Chyběla nám dnes větší energie. Přesto mě potěšila hra týmu v útočné fázi, vytvořili jsme si velké množství šancí. Proměnili jsme však i zásluhou výborně chytajícího domácího brankáře jen některé. Za to soupeř vytěžil z minima maximum. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
56:41
Timeout Floorball Club FALCON
56:41
Time-out Falcon
56:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Petr Tlapa, asistoval Jan Nachtmann (7:10).
52:45
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hlava družstva Prague Tigers
52:44
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Koníček, asistoval Ondřej Pajer (7:9).
50:25
Vyloučen hráč Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za zdržování hry.
46:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Masár, asistoval Jan Nachtmann (6:9).
45:46
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Miloš Beer (6:8).
45:24
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Sgall, asistoval Vojtěch Řádek (5:8).
45:06
40:27
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Sgall, asistoval Patrik Koníček (4:7).
40:00
40:00
35:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Masár, asistoval Petr Tlapa (3:7).
33:19
28:46
Vyloučen hráč Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
22:50
21:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Petr Tlapa bez asistence (2:5).
20:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Sgall, asistoval Jiří Navrátil (2:4).
20:00
20:00
18:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radim Tůma, asistoval Martin Boušek (1:4).
18:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Zbyšek Piták (1:3).
18:02
17:21
Vyloučen hráč Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
17:09
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
11:53
04:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Thomas Heřmanský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Filip Folauf, Jan Nachtmann, Martin Hort, Daniel Mujdžič, Filip Tlapa
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: David Klabzuba, Daniel Budáč, Martin Tůna, Matěj Nezbeda, Jakub Ších