2:4
0:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - 1. SFK Havířov 3:6
10. Erik Tomaško, 13. Erik Tomaško, 24. Ondřej Pařenica - 5. Vojtěch Sasin, 9. Michal Cebák, 14. Samuel Strakoš, 15. Daniel Kantor, 24. Michal Cebák, 24. František Kuš; rozhodčí: Lukáš Kornecký - David Musial; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Samuel Altmann ? - Robert Grim ?; po třetinách: 1:2, 2:4, 0:0;
36:00
34:48
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
34:48
Vyloučen hráč Jakub Zajaczek družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
23:57
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil František Kuš, asistoval Vojtěch Sasin (3:6).
23:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Pařenica, asistoval Erik Tomaško (3:5).
23:12
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Michal Cebák, asistoval František Kuš (2:5).
14:07
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Daniel Kantor, asistoval Samuel Strakoš (2:4).
13:47
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Samuel Strakoš, asistoval František Kuš (2:3).
12:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Erik Tomaško bez asistence (2:2).
12:00
12:00
09:49
08:28
04:34
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Vojtěch Sasin, asistoval Daniel Kantor (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kornecký a David Musial.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SFK Havířov:
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Samuel Altmann; hráči v poli: Pavel Němec, Martin Hriško, Sebastián Hachlica, Ondřej Pařenica, Václav Babík