0:2
3:2
- : -

FbK TJ Svitavy - Snipers Třebíč 5:4
13. Josef Prudil, 17. Jakub Motl, 47. Ondřej Mach, 55. Ondřej Mach, 57. David Říha - 36. Alexander Svoboda, 40. Lukáš Mátl, 47. Michal Machálek, 50. Martin Žák; rozhodčí: Michal Prouza - Patrik Mik; vyloučení: 2:4 + Lukáš Štveráček 5; využití: 2:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Filip Lamař 15 - Jan Bazala 21; po třetinách: 2:0, 0:2, 3:2;
60:00
Komentář vedoucího domácích, Jakuba Motla: Co dodat, konečně výhra a spokojenost. Klasicky jsme vychladli ve druhé třetině a naše hra nebyla moc dobrá. Díky vyloučení v poslední části se nám podařilo zápas urvat a snad začne vítězná série. Díky soupeřům, rozhodčím i divákům.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Svitavy - 11, Třebíč - 8. Celkově: Svitavy - 26, Třebíč - 19.
59:59
Komentář trenéra hostí: Prohráli jsme po laxním přístupu k utkání a naší nedisciplinovanosti, ale dostat pátý gól od hráče, který přijde až na třetí třetinu, to je moc.
59:01
Začala poslední minuta 3.třetiny. No bude to ještě zajímavé.
57:40
Šmarda byl lehce nastrčen na mantinel, který 3x překočil tam a zpátky než udržel rovnováhu.
56:13
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Dominik Šmarda (5:4).
56:13
Říha posílá Svitavy do vedení. Ještěže přišel alespoň na poslední třetinu.
56:03
Šmarda střílí z první od levého mantinelu, Bazala vyráží maskou.
54:46
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Mach, asistoval David Říha (4:4).
54:46
Říha střílí, Mach doráží a srovnává skóre. Přesilovka pokračuje.
53:58
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 5 minut za hrubost.
53:58
Motl leží bezvládně za mantinelem. 5 minutová přesilovka pro Svitavy
53:50
Lamař drží svůj tým na rozdílu jedné branky.
52:49
Čermák z nulového úhlu posílá nebezpečnou střelu na Bazalu. Kužela nestíhá dorážet.
51:05
Šmardovu střelu zblokoval Blaha.
50:12
Prudil z rohu na Hynka, Hynkova střela zblokována.
49:17
Žák vymetá pavučinku a poprvé v tomto zápase se dostává Třebíč do vedení.
49:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Michal Machálek (3:4).
48:43
Vyloučen hráč Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
48:43
Brýdl neudržel nervy na uzdě a jde za námi na trestnou. První přesilová hra pro Třebíč.
48:25
Třebíč má střídačce tajnou poradu.
47:10
Sauer šel do útoku, ale nepodařilo se mu zkrotit skákavý míček. Na míčku Třebíč.
46:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Michal Machálek, asistoval Jiří Blaha (3:3).
46:24
10 vteřin potřebovala Třebíč na to, aby znovu vyrovnala
46:14
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Mach, asistoval Ladislav Vašák (3:2).
46:14
Vašák nahrává na střed na volného Macha, který nekompromisně střílí k tyči. 3:2!
45:46
Vašák čekal na nahrávku, ale třebíčský hráč byl rychlejší a zalořil útok.
44:55
Lamař vytáhl skvělý zákrok.
44:24
Kužela si pomohl nedovoleným zákrokem, rozehrávka z rohu pro Třebíč.
42:08
Míček skončil na pořadatelském stolku. Dlabač se stará, jestli jsou všechny pořadatelky v pořádku. Jaký to gentleman.
39:59
Střely ve 2. třetině: Svitavy - 7, Třebíč - 6, celkově Svitavy - 15, Třebíč - 11
39:07
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Jan Černý (2:2).
36:28
Brýdl se krásně vymotal od mantinelu mezi dvěma hráči, ale nahrávka na Husáka mu sjela z hokejky a míček tak odevzdává Třebíči.
35:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Alexander Svoboda, asistoval Tomáš Sýkora (2:1).
35:05
Třebíč snižuje na 2:1. Sýkora odčiňuje vyloučení a nahrává Svobodovi na gól.
34:02
Prudil střílí z první od pravého mantinelu těsně nad. Pořadatelky na stolku už viděly vedení 3:0
32:48
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za zdržování hry.
32:48
Hráč číslo 20 s pěkným tetováním na ruce je vyloučen za zdržování a Svitavy budou hrát 3. přesilovku
32:15
Čermák bojuje v rohu, ale kromě Hynka mu nikdo nepomohl
30:57
Třebíč tlačí, Svitavám se nedaří rozehrát a udržet míček na hokejkách.
26:48
Třebíč se ubránila a hraje v plném počtu.
26:41
Vejmělka trefuje břevno.
26:00
V oslabení obraně utekl Picmaus a prověřuje pozornost Lamaře.
24:49
Šmarda leží na zemi a je tu druhá přesilovka pro Svitavy.
24:48
Vyloučen hráč Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
24:14
Pepa Prudil zmateně hledá míček na třebíčské střídačce. Rozehrávka z rohu pro Svitavy.
23:43
Mach se snaží na malém brankovišti zamést míček do brány, ale Bazala chytá.
22:57
Motl napadán dvěma soupeři radši poslal míček za mantinel
20:54
Svitavská rozehrávka je hodně nervózní a plná chyb, ale Třebíč svitavských chyb nevyužívá.
19:15
Motl vystřelil a chyběly milimetry, aby střelu mimo Vašák usměrnil za záda Bazaly.
18:46
Kužela se vymotal od mantinelu a z půlky střílí těsně nad.
17:43
Ondra Mach skvěle vyřešil situaci 1 na 2 a zaskočil golmana Bazalu.
17:18
Prudil nastřeluje tyč
16:01
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jakub Motl, asistoval Ondřej Mach (2:0).
16:01
Kuba Motl byl důrazný v brankovišti a zvyšuje na 2:0. Jsem na tebe pyšná, Kubi!
15:48
Sýkora střílí mimo bránu
15:10
Rozehrávka z půlky pro Svitavy, tak snad něco vymyslí
14:30
Motl nahrával na Pešla, ale Blaha přihrávku zachytil.
13:25
Benáček vystřelil, ale pouze do hráče před sebou
12:43
Oba týmy hrají v plném počtu
12:10
Prudil po nahrávce Šmardy posílá Svitavy do vedení!
12:07
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Dominik Šmarda (1:0).
10:44
Po šermování v brankovišti uvidíme přesilovku 4 na 3.
10:43
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
10:43
Vyloučen hráč Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
09:48
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
09:48
První přesilovka pro Svitavy. Uvidíme 1. gól?
09:10
Po "krosovce" se třebíčský hráč dostal do zakončení. Lamař chytá.
08:09
Motl zabránil přihrávce před bránu a získal míček pro Svitavy.
06:34
Šivák vzduchem nahrával na Prudila, který se ze vzduchu trefil bohužel jenom do rohu
05:01
Třebíč měla rozehrávku z útočného rohu, ale skončilo to jako, když rozehrávají svitavské ženy - na druhé straně hřiště za vlastní bránou.
04:15
Nahrávku Prudila na Čermáka zachytl třebíčský hráč. Z následné rozehrávky Prudil sice vystřelil, ale mimo :(
03:56
Kužela vybojoval míček v rohu. Svitavy mají rozehrávku.
02:47
Štveráček se snažil vystřelit backhandem, ale míček letěl vysoko nad.
01:46
Třebíč se snaží rozehrát, ale Svitavy jí nedavájí moc prostoru.
00:49
První střela Třebíče. Lamař chytá.
00:01
Úvodní buly vyhrála Třebíč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Vojtěch Janata, Adam Benáček, Martin Žák
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Vít Sauer, Vojtěch Kužela, Josef Prudil, David Čermák, Tomáš Hynek
00:00
Dobré odpoledne ze svitavské haly Na Střelnici. Ve 14:00 začne zápas Národní ligy - východ mezi Svitavami a Třebíčí.
00:00
Svitavy jsou na posledním místě s jedním bodem za prohru v prodloužení s Pelhřimovem a dneska bojují o první výhru v této sézoně. Tým dnes posílí navrátilci Lukáš Jansa, Ondřej Husák a Ivan Šivák.
00:00
Naopak Třebíč se nachází po 9 odehraných zápasech na 2. místě. Na kontě má 6 výher, 1 výhru v prodložení a 2 prohry ze začátku sezóny.