2:1
1:2
- : -

BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:6
10. Matěj Boček, 31. Tomáš Hanák, 35. Jakub Boček, 45. Jakub Renčín - 2. Patrik Suchánek, 7. Milan Tomašík, 17. Daniel Šebek, 37. Filip Zakonov, 53. Patrik Suchánek, 54. Filip Zakonov; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Daniel Körber 18 - Lukáš Bauer 12; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:2;
59:57
Boleslav už se nikam nežene a počká si na sirénu.
58:14
Boček střílí z krosu, Bauer chytá.
57:11
Timeout BLACK ANGELS
55:56
V posledních sekundách oslabení musel Körber vytasit dva další fantastické zákroky. Domácí v plném počtu.
54:36
Balonek poskakoval na brankové čáře, ale Körber ho stihl zachránit.
53:56
Vyloučen hráč #97 Tomáš Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
53:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #7 Milan Tomašík (4:6).
53:45
Suchánek poslal v obtížné situaci balonek Zakonovovi, který prostřelil Körbera.
53:18
Körber vytáhl parádní zákrok.
52:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #7 Milan Tomašík (4:5).
51:42
Vyloučen hráč #93 Radek Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
51:42
Hosté nejprve trefili spojnici branky domácích, což vytvořilo velký zmatek v obraně Blaků a zapříčinilo to Hanákovo vyloučení.
49:57
Bauer byl schopný udělat zákrok i přes velmi hustou clonu.
48:38
Körber teď musel skvěle zažehnávat dvě střely ve vlastním oslabení.
47:15
Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
47:15
Halou zazněla velmi hlasitá sekera Tokoše, který dává možnost domácím hrát přesilovku.
44:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #7 Matěj Boček (4:4).
44:33
Spolupráce celé útočné trojky Jakub Boček - Matěj Boček - Jakub Renčin vedla k gólu do úplně prázdné branky.
43:34
Před Körberovou bránou se teď míček několikrát velmi nebezpečně odrazil. Branka z toho ale není.
40:01
Po úvodním buly třetí třetiny na balonku Boleslav.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:7
40:00
39:26
Bauer vychytal střelu z krosovky Buriana.
36:02
36:02
Zakonov prostřeluje Körbera do levé horní šibenice a dává hostům zpět vedení.
34:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #99 Jakub Renčín (3:3).
34:52
Renčín vystihl rozehrávku Boleslavi. Přihrál před bránu Jakubovi Bočkovi, který s jistotou dává gól.
34:05
Straka předvedl dobrý blok.
30:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #93 Radek Hanák (2:3).
30:25
Hanák stál v příhodnou dobu na správném místě. Před brankou se od jeho nohy odrazil balonek do branky a Blaci tak snižujou na rozdíl jedné branky.
28:37
Boleslav se dostala do útoku několika rychlými přihrávkami, akce ale skončila na Körberovi.
27:45
Hosté v plném počtu.
25:45
Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
25:45
Hemerka nastavil Čáslavovi koleno a už podruhé tuto třetinu se jde posadit na trestnou lavici.
24:37
Curney neprostřelil blok domácích.
22:57
Oba týmy hrají v plném počtu.
20:57
Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
20:57
Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
19:18
Punčochář si v souboji rozsekl obočí, hra se na chvíli musela zastavit.
19:15
Fantastický volný úder Blacků vychytal ještě fantastičtějším zákrokem Bauer.
16:57
Tomáš Hanák nejdřív obkličkoval všechny soupeře včetně Bauera, ale na odkryté bráně trefil jen břevno. Burian poté z dorážky bránu trefil, rozhodčí ale odpískal hru vysokou holí.
16:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:3).
16:35
Šebek prostřelil Körbera na bližší tyči.
13:08
Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.
12:41
Körber se roztáhl na brankové čáře a zabránil tak brance Boleslavi.
11:08
Vyloučen hráč #93 Radek Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
11:08
Radek Hanák se provinil hrubostí po odpískání a dává hostům šanci ke zvýšení brankového rozdílu.
09:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #71 Jakub Boček (1:2).
09:21
Jakub Boček prostrčil balonek na půlce do samostatného úniku svému bratrovi Matějovi, který prostřelil Bauera a dal kontaktní gól.
08:42
Boleslav v pěti.
06:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #22 Dominik Beneš (0:2).
06:42
Domácí se zdánlivě dostali výhody početní převahy, Boleslav do oslabení ale vstoupila aktivně a ihned dává gól.
06:34
Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za držení.
02:52
Jakub Boček střílí do tyče!
01:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #20 Martin Tokoš (0:1).
01:22
Boleslav minutu a půl v klidu byla na míčku a poté se rychle dostala do útoku, který skončil nekompromisní Suchánkovou střelou .
00:01
Po úvodním buly kontroluje míček Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jakub Gruber, Jiří Curney, Jakub Bína, Adam Hemerka, Dominik Beneš
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Martin Obuškevič, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Vítejte u šestnáctého kola Livesport Superligy mezi domácími BLACK ANGELS a hosty Florbal MB. Oplatí Blaci Boleslavi čtyři porážky z loňského play-off?