2:5
- : -
FbC Plzeň

Wizards SO Praha 10 - FbC Plzeň 4:9
9. David Bouda, 19. Michael Svatoš, 44. Martin Lazárek, 49. Martin Lazárek - 11. Matěj Vošta, 22. Václav Zábran, 34. Vít Malý, 38. Matěj Vošta, 42. Štěpán Plachý, 53. Václav Zábran, 57. Josef Tomášek, 60. Jaromír Täuber, 60. Matěj Vošta; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 19 - Martin Bezděk 10; po třetinách: 2:1, 0:3, 2:5;
Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí):
Až do 10. minuty 3. třetiny za stavu 4:5 bylo jasné, že vyhrajetým který to přetlačí na svojí stranu. Měli jsme příliš mnoho šancí, které jsme nedali a někdo by řícto Hejslerovi, že v tom co dělá jsem mu křivdil. Kdybysme proměnili aspoň polovinu jasných gólovek tak jsme to s přehledem vyhráli. Na konci byly zbytečné branky, kdy už bylo rozhodnuto. Děkujeme soupeři, několika divákům a příjemný zbytek neděle.
Komentář hostů Oliverius Tomáš (Vedoucí):
Až na 1. třetinu a půlku 3. třetiny to byl z naší strany vcelku dobrý zápas. Díkybohu soupeř nevyužil našich výpadků a my díky tomu vyhráli. Děkuji soupeři, divákům rozhodčím a pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 5:15
60:00
59:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #69 Vojtěch Lapuník (4:9).
59:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber bez asistence (4:8).
59:34
Plzeň z dálky dává gól do prázdné branky.
58:44
Wizards hrají bez brankáře.
58:41
Timeout Wizards SO Praha 10
58:13
Maxa doráží Brhlíkův pokus. Bezděk připraven. Hned na to horní tyč Vávrovy brány. Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
57:34
Muller přestřeluje bránu ze středu.
56:45
Hráči Plzně úspěšně blokojí Wizárdské pokusy.
56:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #62 Matěj Vošta (4:7).
55:55
Vávra ukázal sérii zákroků proti střele a dorážkám soupeře.
54:01
Plachý trefuje backhandem levou tyč Vávrovy brány.
52:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #75 Jaromír Täuber (4:6).
52:54
Zábran projel 2 hráče a nelítostně zavěsil.
51:46
Hra se vyostřuje. Tvrdé souboje na obou stranách.
51:10
Wizards se radují zbytečně. Gólové oslavy ruší hvizd faulu.
50:30
Krob nevyužil šanci kterou mu přes střed naservíroval Smutný.
49:58
Wizards obstřelují bránu Bezděka co to jen jde.
48:46
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (4:5).
48:46
Smutný našel na zadní tyčce Lazárka, který se nemýlil.
48:33
Wizards vytahují vysoký press.
47:40
Maxa vyzkoušel hokejový powemove z levé strany před brankáře. Bez úspěchu.
46:52
Vošta netrefuje skákavý balón, který směřoval na zadní tyč.
43:59
Maxa se snažil najít skákavou přihrávkou Boudu. Ten však skákavý balón netrefuje.
43:33
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #13 Petr Krob (3:5).
43:33
Krob nachází přihrávkou z pravého mantinelu Lazárka, který uklízí backhandem.
41:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #22 Štěpán Plachý, asistoval #70 Tomáš Němeček (2:5).
39:21
Wizárdská přesilovka zatím nenese ovoce. Jen jedna střela na bránu a k tomu má Plzeň balónek na svých holích.
38:13
Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #39 Václav Zábran (2:4).
37:10
Plzeň navyšuje své vedení po dorážce před bránou.
36:53
Muller svým backhandem ohrozil Bezděkovu bránu.
35:59
Vyloučen hráč #9 Šimon Jakub Král družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
34:53
Maxa nabídl šanci Mullerovi. Tomu ale sjel balónek z hole.
33:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #75 Jaromír Täuber (2:3).
33:00
Střela z ostrého úhlu končí za Vávrovými zády.
32:53
Smutný nechtěně nahrál do úniku Vošty. Bouda však jeho snažení zastavil.
31:04
Maxa v samostatném úniku. Branku však přestřelil.
28:30
Tauberovu střelu na poslední chvíli zblokoval Brhlík.
27:20
Lazárkovi znovu odskakuje balón ve slibné pozici před bránou.
25:20
Průběh 2. třetiny zatím bez větší šance.
24:18
Nacvičený signál Wizards bohužel nepřinesl branku. Lazárkovi střela vůbec nesedla.
23:23
Brhlíkova střela ze středu nebyla pro Bezděka problém.
22:48
Muller sroloval hráče Plzně v jejich rohu.
21:42
21:42
Tauber našel crossem Zábrana a ten vymetl pavučinku Vávrovy brány. Je srovnáno.
20:40
Na začátku 2. třetiny převládá tlak Plzně.
18:42
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #63 Michael Svatoš, asistoval #10 Jakub Sedliský (2:1).
18:42
Sedliský krásně našel odražený balón a naservíroval ho Svatošovi. Ten se nemýlil.
17:42
Hra se přeléva z jedné strany na druhou.
15:35
Lazárek ve velké šanci před bránou. Bezděk jeho pokus zlikvidoval.
13:48
Maxa prověřil lehkým backhandem Bezděka. Ten byl připraven.
12:58
Vávra vytahuje skvělý zákrok proti Lapuníkovi, který střílel od levého mantinelu.
10:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #22 Štěpán Plachý (1:1).
10:37
Únik 2 na 0 vyřešili hráči Plzně ukázkově. Je srovnáno.
09:50
Maxa se snažil najít přihrávkou Krále. Bez úspěchu.
08:20
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda bez asistence (1:0).
08:20
Bouda neuvěřitelnou střelou trefuje levý horní růžek Bezděkovy brány.
07:20
Střela Křivonosky od půlky udělala velký problém Plzni.
07:12
Muller trefuje jen připravený blok.
06:21
Zábran znovu ohrožuje bránu Wizards. Chyběly centimetry.
04:34
Sedliský netrefil balón ideálně na středu. Střela neměla parametry na to ohrozit brankéře Plzně.
03:03
Smutný taktéž nedává velkou šanci. Zatím je to velmi vyrovnaný zápas.
02:32
Hráč Plzně Zábran neproměňuje velkou šanci z levé strany.
01:53
Vošta trefuje jen boční síťku Vávrovy brány.
00:50
První střelu vyslal Lazárek. Brankář připraven.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Vít Malý, Vojtěch Lapuník, Václav Zábran, Michael Brabec, Jaromír Täuber
00:00
Line-up domácích Wizards SO Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Vít Křivonoska, Karel Smutný, Martin Lazárek, Petr Krob, Jan Dušek
00:00
Hezký večer Vážení on-line diváci! Dnes nás čeká bitva mezi Wizards SO Praha 10 a FbC Plzeň. Týmy od sebe dělí 3 místa  a 10 bodů v ligové tabulce Národní ligy. Hráči už se rozcvičují a všichni v hale se těší na zápas.