1:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Florbal Primátor Náchod 5:6
12. Matěj Vošta, 16. Filip Nový, 21. Václav Zábran, 32. Michael Brabec, 49. Vojtěch Lapuník - 2. Daniel Kříž, 3. Ondřej Macháček, 7. David Cejnar, 23. Václav Grulich, 29. Ondřej Bachtík, 58. Dalibor Vlášek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Bezděk 11 - Karel Aubus 14; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:1;
Komentář domácích Oliverius Tomáš (Vedoucí):
Začátek zápasu byl to nejhorší, co můžeme předvádět. Soupeř celý zápas nedokázal nic vymyslet, ale kvůli naším chybám ani nemusel. Zápas jsme jim věnovali v prvních dvou třetínách. Doufám, že jsme si všichni vybrali ten nejhorší zápas sezóny a už se to nebude opakovat. Děkuji divákům a rozhodčím.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Dneska jsme měli povedený vstup do utkání. Škoda, že jsme si zápas zkomplikovali věcmi, na které jsme upozorňovali před zápasem. Každopádně si z Plzně odvážíme zasloužené 3 body do tabulky. Díky všem hráčům, za svůj čas, soupeři za fér utkání a fanouškům za podporu.
58:28
Domácí se budou po time-outu snažit dohnat jednobrankové manko.
57:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #21 Dalibor Vlášek, asistoval #68 David Cejnar (5:6).
57:38
Necelé dvě a půl minuty do konce odskakují hosté do vedení.
56:54
Faul hostujícího hráče, budou tak rozehrávat domácí.
56:42
Střelu hostů si Bezděk s přehledem pohlídal.
56:09
Po tvrdém souboji fauloval domácí hráč, a rozehrávají tak hosté.
53:57
Malý předvedl skvělý obraný zákrok, díky kterému nepustil hosty k míčku.
53:38
Střela Brabce jen těsně minula Aubusovu branku.
52:54
Střela hostujícího hráče zablokována Novým.
49:56
Nový vyzkoušel střelu, ta ale mířila těsně mimo branku.
48:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #39 Václav Zábran (5:5).
48:36
Z rozehrávky vystřelil Zábran, tuto střelu ještě brankář vyrazil, ale přímo k Lapuníkovi, který se z dorážky nemílil.
48:10
Tomášek blokuje střelu hostů.
46:56
Dobrá střela Tomáška, Aubus byl ale připraven.
45:10
Domácí hrají oslabení zatím velmi dobře, hosté se ještě pořádně neusadili na polovině domácích.
43:53
Vyloučen hráč #69 Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
43:53
První početní převahu mají kdyspozici také hosté.
43:12
Hosté naštěstí pro domácí nevyřešili protiútok vůbec dobře a ani se nedostali ke střele.
42:27
Zblokovaná střela hostů.
40:47
Rychlý protiútok hostů, Bezděk připraven.
38:46
Hosté měli kdyspozici po zblokované střele Zábrana další rychlý protiútok, Bezděk byl ale připravený a střelu bez problémů zneškodnil.
38:09
Bezděk si připisuje další zákrok.
36:49
Z nepovedené rozehrávky domácích se rychle stalo přečíslení hostí, domácí se ale stihli rychle vrátit.
35:50
Nový měl problémy při rozehrávce, včas je ale stihl zažehnat, a domácí tak zůstávají na míčku.
34:09
Bezděk si připisuje důležitý zákrok.
33:42
Po hře vysokou holí hostů budou rozehrávat domácí.
32:25
Domácí mají kdyspozici rozehrávku z rohu hřiště.
31:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #75 Jaromír Täuber (4:5).
31:12
Nádhernou střelou od levého mantinelu snižuje Brabec.
29:46
Zmatek před brankou domácích vyřešil Brabec odpálením míčku mimo hřiště.
28:52
Velká šance Zábrana, který se ocitl v nadějné pozici, jeho střela byla ale na poslení chvíli zblokována.
28:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #47 Ondřej Macháček (3:5).
28:07
Střelou do protipohybu Bezděka hosté zvyšují na rozdíl dvou branek.
26:52
Domácí sice sehráli přesilovou hru velmi dobře, ale branku z ní nevytěžili.
26:13
Střela Malého netrefila branku a budou tak rozehrávat hosté.
26:04
Zblokovaná střela Taubera.
25:22
Dobře sehraná akce domácích, Aubus byl připravený.
24:52
Vyloučen hráč #37 Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:52
Jako první v zápase si přesilovku zahrají domácí.
24:19
Domácí se při rozehrávce špatně domluvili, rozehráli tahem a přenechali tak míček hostům.
23:36
Po tvrdém faulu hostujícího hráče budou rozehrávat domácí.
22:56
Domácí se snaží rozpohybovat obranu hostů.
22:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #58 Marek Svoboda (3:4).
22:08
Hosté si berou své vedení zpět.
21:57
Po stečované střele zůstanou na balónku hosté.
20:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #75 Jaromír Täuber (3:3).
20:40
Freestylovým trikem se hned v 1. minutě 2. třetiny prosazuje Zábran, a vyrovnává tak skóre zápasu.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrává tentokrát domácí hráč.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:5
20:00
19:24
Hráč domácích stál v brankovišti aubuse, budou tak rozehrávat hosté.
15:42
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #62 Matěj Vošta (2:3).
15:42
Nový obloučkem přehodil Aubuse, a snižuje tak na rozdíl jediného gólu.
14:24
Domácí se mohli dostat do gólové šance, přihrávka Tomáška na Voštu byla ale nepřesná.
13:12
Po faulu domácích oba týmy střídají.
11:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #21 Filip Nový (1:3).
11:35
Přesnou střelou nad rameno brankáře se poprvé na straně domácích trefuje Vošta.
10:16
Domácí dělají zatím hodně chyb v rozehrávce, čímž hostům velmi ulehčují hru.
09:46
Další chyba domácích, Bezděk následný protiútok zneškodnil.
08:41
Střelu Němečka i následnou dorážku beckhendem Plachého si hostující brankář pohlídal.
07:15
Zmatek před brankou hostů, vyřešil ho brankář chycením míčku do ruky.
06:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #51 František Donaj (0:3).
06:38
Další chybu v rozehrávce domácích trestá po rychle vyřešeném protiútoku Cejnar.
05:27
Zábran trefuje jen tyčku hostující branky.
05:02
Po chybě v rozehrávce domácích se hosté dostali do další šance, branku ale tentokrát netrefili.
04:44
Domácí se snaží uklidnit hru.
04:24
Bezděk překazil akci hostů.
02:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #10 Ondřej Bachtík (0:2).
02:49
Po individuální akci Bachtíka střílí prakticky do odkryté branky Macháček a zvyšuje tak vedení hostů na 2:0.
01:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #68 David Cejnar (0:1).
01:59
Hosté proměňují hned první střelu zápasu a otevírají tak skóre zápasu.
01:42
Domácí kontrolují míček.
00:05
Domácí se bleskově dostali k první rozehrávce z nebezpečné pozice, kterou sehráli velmi dobře a jejich střelu musel blokovat hostující hráč.
00:01
Úvodní buly vyhrává hostující hráč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Jiří Vlček, Ondřej Hušek, Filip Čáp, Ondřej Macháček, Ondřej Bachtík
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jaromír Täuber, Vít Malý, Vojtěch Lapuník, Václav Zábran
00:00
Dobrý den, vítejte na utkání 13. kola Národní ligy mužů, ve kterém se utkají domácí hráči FBC Plzeň proti hostujícím hráčům z Florbal Primátor Náchod. Zápas začne za malou chvíli.