3:1
- : -
BUTCHIS

BUTCHIS - Florbal TJ Kobylisy 8:5
6. Jakub Černý, 8. Petr Novotný, 9. Erik Papež, 27. Jakub Černý, 30. Matyáš Kalina, 44. Jakub Černý, 45. Matyáš Kalina, 55. Matyáš Kalina - 4. Ondřej Kočí, 12. Daniel Havlíček, 24. Jan Hrdlička, 27. Antonín Semerád, 57. Jan Hrdlička; rozhodčí: Jan Brejcha - Jiří Jelínek; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Marek Galajda 18 - Marek Paleček 25; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:1;
Komentář domácích Zahalka Jan (Trenér):
Jako vždy zápas plný osobních soubojů  ve kterém jsme ukázali větší florbalovou kvalitu a zaslouženě si došli pro vítězství. Vytvořili jsme si dostatečné množství šancí, ale brankář soupeře držel svůj tým dlouho ve hře. Galajda v naší brance předvedl také několik velmi důležitých zákroků, několikrát jsme ho nechali vyniknout po našich zbytečných chybách.
Komentář hostů Kobliha Lukáš (Vedoucí):
V zápase nás, jako tradičně, trápila koncovka. V zápase nás hodně nás podržel brankář, jinak jsme nestačili individuálně. Gratulujeme k soupeři k vítěžství.
60:00
Zápas dopadl 8:5 pro Butchis. Děkuji ,a přeji hezký večer.
56:18
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #8 Šimon Paldus (8:5).
54:56
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #31 Petr Novotný (8:4).
50:28
Tým z Kobylis je znamý svojí přehnanou agresí ,přece jen známe to i z dorostenecké kategorie...
49:02
Zápas je velice vyhrocený ,a přijde mi že se spíš koukáme na hru ,ve které jde o to jaký hráč Kobylis koho sejme nebo koho se pokusí zranit.
44:56
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (7:4).
44:56
Velký tlak v přesilové hře skončil golem
43:16
Vyloučen hráč #43 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
43:00
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #77 Jakub Pecha (6:4).
33:15
Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování hokejky.
29:21
28:13
Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
28:13
Vyloučen hráč #99 Marek Paleček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
28:13
Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost.
27:46
Zápas je po vyrovnání opět rychlejší
26:08
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #14 Filip Janeba (4:4).
26:03
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #14 Tomáš Vondruška (4:3).
23:50
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:3).
15:04
Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #91 Adam Kropík (3:2).
08:54
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #73 Filip Rulíšek (3:1).
08:54
Krasný gol vykombinovaný až do prazdné kasy
07:17
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Novotný, asistoval #16 Šimon Pavlíček (2:1).
05:35
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #21 Matyáš Kalina (1:1).
04:34
Butchis v mírnem tlaku
03:41
Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #31 Petr Novotný.
03:41
Je tu nájezd pro butchis
03:19
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #8 Šimon Paldus (0:1).
02:20
Aliex ve velké příležitosti trefil jen golmana
01:11
Už od začatku se hraje ve vysokém tempu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Lukáš Panenka, Jan Hrdlička, Ondřej Kočí, Boris Nouzák
00:00
Line-up domácích BUTCHIS: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Tomáš Vondruška, Jakub Pecha, Jakub Černý