3:4
1:2
- : -

TJ Slovan Havířov - DDQ Florbal Chomutov 6:9
2. Daniel Sekula, 19. Ondřej Murín, 24. Jiří Gregor, 30. Jan Drong, 33. Jan Drong, 59. Michal Kozelský - 8. Martin Schneider, 9. Tomáš Novotný, 15. Tadeáš Melíšek, 25. Martin Schneider, 28. Ondřej Šarša, 34. Jakub Holovej, 39. Ondřej Bejček, 47. Ondřej Halej, 60. Ondřej Halej; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2 + Jiří Gregor 5:3; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Ivo Sikora 24, Daniel Buroň 27 - Bruno Vagel 32; po třetinách: 2:3, 3:4, 1:2;
60:00
Střely ve 3. části: 16:15
60:00
59:14
Domácí se pokoušeli o hru bez brankáře. To se jim vymstilo.
59:13
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #28 Petr Linc (6:9).
58:38
Kozelský propasoval míček kolem tyče.
58:37
Timeout TJ Slovan Havířov
58:37
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #19 Jiří Gregor (6:8).
56:31
Vyloučen hráč #28 Petr Linc družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
55:02
Drong musel doběhnout nahozený míček. Jeho backhandový pokus o střelu končí těsně vedle.
54:12
Sikora neskutečně vymrštil tělo proti Šaršově střele.
53:00
Murín měl míček moc daleko od sebe na to, aby ho trefil.
51:50
Ladenberger hezky doběhnul hráče a připravil ho o míček.
49:40
2 neuznané dvouminutové fauly na Řezáče.
47:48
Sekula odstínil střelu na branku.
46:04
Chomutov ee dostává do tříbrankového vedení.
46:03
45:10
Dvě nebezpečné střely na Vagelovu branku.
44:54
Chomutov musel přidržet Proroka na mantinelu, aby nemohl pokračovat v útoku.
40:00
Domácí vstupují do 3. třetiny s výhodou přesilové hry.
40:00
Střely ve 2. části: 11:28
40:00
39:59
Vyloučen hráč #17 Marek Nekuda družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:23
Dlouhou dobu trvalo Chomutovu než se povedlo využít přesilovou hru.
38:22
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #7 Ondřej Bejček, asistoval #28 Petr Linc (5:7).
37:57
Sikora teď podržel domácí.
37:21
Hromádka nedovolil střelbě na Sikoru.
35:53
Buroň se netáhnul přes celou branku a zabránil vstřelení branky.
34:35
Nesmyslné vyloučení Gregora na 5minut.
34:34
Vyloučen hráč #19 Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 5 minut za hrubost.
33:23
Chomutov opět ve vedení. Sikora neměl šanci.
33:22
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #28 Petr Linc (5:6).
32:04
Nebylo jisté co Drong podnikne. Nabízela se přihrávka, ale raději zvolil cestu střely. Jeho výborná klička a následná střela pod víko vyrovnává brankový stav.
32:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong bez asistence (5:5).
30:46
Revenda mohl vyrovnat, ale střela před brankou mu nesedla přesně na čepel a míček v náruči Vagela.
29:18
Kozelský vystřelil těsně mimo branku. Míček se však odrazil za brankou a pohotový Drong snižuje na rozdíl jedné branky.
29:17
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #77 Michal Kozelský (4:5).
27:36
Chomutov trestá domácí a posouvá se do dvoubrankového vedení.
27:35
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #13 Tomáš Novotný (3:5).
27:15
Řezáč po lehkém faulu diskutoval s rozhodčím. Zbytěčně oslabuje svůj tým.
27:14
Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
27:00
Řezáč seknut za vlastní brankou.
25:05
Sikora krásně vystihnul pokus Chomutova o vstřelení gólu zpoza branky.
24:35
Vyrovnaný stav nevydržel ani minutu. Chomutov opět ve vedení.
24:34
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #90 Tyler Brush (3:4).
23:37
Domácí po Gregorově střele vyrovnávají stav.
23:36
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #19 Jiří Gregor, asistoval #91 Petr Řezáč (3:3).
22:00
Buroň zalehl míček, aby nebyla možnost dále pokračovat ve hře.
20:50
Charvát krásně zamezil crossové nahrávce, která mohla skončit inkasováním branky.
18:24
David skvěle obehrál obránce. Poté vystřelil, ale míček musel ještě Murín dorazit.
18:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #26 Ondřej Murín, asistoval #55 Patrik David (2:3).
18:17
Novotný z vrchní pozice přestřeluje.
16:59
Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
16:20
Murín při odraženém míčku zasažen do obličeje.
14:18
Hromádka byl posledním hráčem a pokusil se o kličku. Melíšek se zmocnil míčku a vystřelil pod ruku Buroně.
14:17
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek bez asistence (1:3).
13:32
Charvát vystavil své tělo do střely Štěrby.
12:30
Dnes bude online zápis nezáživný. Většina bude o střídání brankářů na domácí straně.
10:15
Pas na Proroka skončil v rohu hřiště.
08:53
Chomutov poprvé ve vedení. Novotný propasíroval míček těsně kolem Sikory.
08:52
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (1:2).
08:38
Řetáč to zkusil na czdálenější tyč. Těsně mimo.
07:38
Nedáš, dostaneš. Bohužel toto pravidlo se potvrdilo i teď.
07:37
05:44
Revenda vybojoval rozehrávku v rohu.
04:08
V domácí brance je zpět Ivo Sikora. Vypadá to na častější střídání brankářů než samotných hráčů.
03:37
Prorok hezky zblokoval pokus Chomutova.
02:00
Domácí hodně překvapivě vystřídali brankáře.
01:59
Střídání brankáře. Nový brankář #23 Daniel Buroň družstva TJ Slovan Havířov
01:39
Domácí využívají přesilovou hru a otevírají skóre dnešního utkání.
01:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Daniel Sekula, asistoval #19 Jiří Gregor (1:0).
00:46
Linc ze zadu seknul rozběhnutého Charváta. Na 2 minuty oslabí svůj tým.
00:45
00:01
Úvodní buly pro Slovan.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů DDQ Florbal Chomutov: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Ondřej Šarša, Ondřej Bejček, Ondřej Halej, Jakub Štěrba, Petr Linc
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Jiří Gregor, Petr Řezáč, Patrik Charvát, Jan Drong, Michal Kozelský