2:2
2:1
0:0

FBC Intevo Třinec - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:4pn
35. Veronika Enenkelová, 37. Denisa Gawryšová, 57. Sabina Zoubková, 60. Adéla Šibrová, N Veronika Enenkelová - 5. Kamila Reischlová, 24. Natálie Kobylíková, 28. Eva Smutná, 46. Kamila Reischlová; rozhodčí: Ondřej Keberle - Andrej Bílek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 4 - Veronika Šplíchalová 32; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #11 Eva Smutná , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #19 Veronika Enenkelová a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #15 Daniela Cihlářová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #7 Zuzana Wojnarová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #32 Vladimíra Skalíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #8 Natálie Kobylíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #18 Natálie Kawuloková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #40 Adéla Šibrová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #37 Bára Procházková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #40 Adéla Šibrová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #8 Natálie Kobylíková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #15 Sabina Zoubková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #11 Eva Smutná a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #18 Natálie Kawuloková a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
65:00
 Komentář hostijícího trenéra: Proti nejlepšímu týmu ligy bod bereme, ikdyž jsme byli blízko výhře v základní hrací době. Taktiku jsme dnes zvolili v návaznosti na to, kolik jsme měli k dispozici hráček. Soupeř celý víkend na tři pětky, my na dvě.
65:00
2.Komentář hostujícího týmů: Nicméně taktika na soupeře platila a smolně jsme přišli o výhru až v samém závěru. Přeji Elze brzké uzdravení, kapitán nám dnes na hřišti citelně chyběl. Příště si to s Třincem rozdáme více na férovku a na zápas se těšíme. Holkám dnes není co vytknout. Gratuluji soupeři k výhře.
65:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Statistika střel zhruba odpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Bohužel soupeři stačilo pár brejků, které kvalitně proměnil, zatímco my jsme se více než půl zápasu neuměli vypořádat s dobýváním. Cením náš návrat do zápasu a otočení proti tak kvalitnímu soupeři. Tyhle zážitky nás určitě hodně posunou. Fanoušci dnes skvělí, moc děkujeme!"
64:23
Vypada to že budou rozhodovat nájezdy.
62:55
Vypadá to tak že Znojmo bude celé prodloužení branit pokud získají miček vyhodí nebo ztratí na půlce.
62:09
Třinec teď zaměstnával golmanku Znojma a pak Šibrová ze středu netrefilu poloprazdnou bránu.
61:20
Třinec jednoznačně víc na mičku v prodloužení.
60:01
Po 3.třetinách se nerozhodlo jdeme do prodloužení.
59:32
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #19 Veronika Enenkelová (4:4).
59:32
Přesilovka využitá a vyrovnávame na 4:4
59:15
Hodně šanci má Třinec, ale golmanka chytá.
58:28
Vyloučen hráč #19 Kamila Reischlová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
58:28
Třinec začíná přesilovku.
56:02
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #28 Tereza Martynková (3:4).
56:02
Martynková z rohu vybojováva poté nahrávala na střed a Zoubková snižuje na 3:4
54:05
Znojma v proti útoku trefuje blok poté při druhé šanci netrefuje bránu.
53:05
Gawryšová  stříli do rukou golmanky do znojma.
51:35
Skaliková znovu do bloku.
50:34
Konec třetiny oba tymy hrajou opatrně. Třinec se snaží držet v pásmu Znojma.
49:45
Po mirných chybá se Marek Gawlik vráci k zapisováni.
47:00
Zdravíme Honzu Piška, který dorazil na zápas v pracovním úboru.
46:40
Třinec dostává příležitost ke snížení v podobě přesilovky za faul na Enenkelovou
46:36
Vyloučen hráč #8 Natálie Kobylíková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
45:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #19 Kamila Reischlová, asistoval #13 Soňa Dibelková (2:4).
44:50
Dobrý blok i na třinecké straně
43:41
Enenkelová měla na čepeli vyrovnání, trefuje pouze masku gólmanky hostí.
43:12
Přesilovka nepřinesla výraznější šanci
41:18
Vyloučen hráč #13 Tereza Mikulová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
41:00
I tato třetina začíná tlakem Třince.
40:30
Rozhodčí i přes mírně odlišné dresy působí celkem sehraně.
40:02
I když se Marek přesunul k časomíře, ani já vás nepřipravím o důležitou informaci o tom, kdo vyhrál buly. Je to Třinec.
40:01
Diváci se už pomalu vracejí na své sedačky, Marek Gawlik pokládá telefon ... 3. třetina začíná!
39:59
I po druhé třetině mají gólově navrch hráčky hostí. Třinec ale v druhé polovině této třetiny zabral, soupeře výrazně přestřílel a snížil na 2:3. DJ Kupczak pouští svoje klasické pecky a my už netrpělivě očekáváme začátek 3. třetiny, kde doufáme, že Třinec utkání otočí.
39:10
Diváci ženou Třinec za vyrovnáním!
38:10
Hned po druhé třinecké brance bylo blízko i vyrovnání, míček bohužel jen proskákal malým brankovištěm
36:36
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #40 Adéla Šibrová (2:3).
36:36
Gawryšová z pravého ruho zkusila na bližší tyčku a snižuje na 2:3
34:55
Gol Třinec probudil i diváky, kteří hlasitě povzbuzují.
34:25
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Enenkelová, asistoval #26 Klára Hrobařová (1:3).
34:25
Velký tlak Třinec končí po střele Enenkelové v bráně.
33:05
A další blok Znojma.
32:30
Skaliková vystřelila na bránu,ale před branou není žadný tlak vůbec žádny.
31:50
Mikulová truje blok.
29:45
Janiková teď měla 2 šance, ale golmanka Znojma chytá skvěle.
29:00
První lajna Třince si znovu vytvořila dobrý tlak na útočné polovině, obrana Znojma ovšem stále odolává
28:16
Hrobářová ze středu trefuje levou tyčku.
27:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná z trestného střílení (0:3).
27:53
Znojmo efektivně trestá chyby Třince.
27:02
Szwanczarová připusuje dobrý zákrok.
26:55
Ztráty Třinec na pulící čáře jsou fatalní. Znojmo měla další proti útok 1na0.
25:55
Smutná ze zadu nahodila na Szwanczarovou a ta nechytla míček a ten skončil za brankou.
25:20
Enenkelová střílí poté velký zmatek golmanky Znojma následně Mišúnová netrefuje poloprazdnou bránu.
23:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Natálie Kobylíková, asistoval #11 Eva Smutná (0:2).
23:13
Znojmo z dalšího proti útoku zvyšuje na 0:2
22:15
Start druhé třetiny se zatím velmi podobá průběhu té první.
21:20
2 chyby Třince na vlastní půlce, ale jen jednou Znojmo ohorozilo bránu.
20:20
Hrobařová střílela z půlky ale trefuje hokejku Mišúnové, poté schováva míček golmanka Znojma.
20:02
Úvodní buly 2. třetiny pro TJ Znojmo LAUFEN CZ
20:01
O přestávce jsme shlédli několik nepřesných střel na prázdnou bránu od Adama Szkandery, snad mu to tak půjde i ve večerním zápase :)