4:1
2:0
- : -

FBK Atlas Blansko - Snipers Třebíč B 8:2
10. Vojtěch Foret, 13. Denis Müller, 25. Michal Matal, 31. Vojtěch Fedra, 35. Vojtěch Fedra, 37. Jan Charvát, 47. Vojtěch Fedra, 51. Jakub Fedra - 2. Kryštof Buchtela, 26. Michal Pazderník; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Ponížil; vyloučení: 3 + Daniel Žilka OS:3; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Petr Špidlík 16 - Roman Kedroň 28, Matěj Abraham 16; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:0;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domacích: Co bych k tomu řekl? Z naší strany pomalejší rozjezd, ale pak jsme se dostali do tempa, což se odrazilo na výsledku zápasu, kdy soupeř odešel fyzicky. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za pěkné utkání.
59:59
Vyjádření trenéra hostí Josefa Pařízka: Dnes jsme neměli v sestavě, ve které jsme přijeli moc šancí na body. Omlouvám se spoluhráčům za pozdní příjezd, dnes jsem měl opravdu špatný den, doufám, že dojedeme domů. Nicméně chválím kluky za předvedený výkon a že jsme aspoň zahráli normální florbal pro diváky. Blahopřejeme soupeři.
59:39
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
59:39
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
59:39
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko - osobní trest.
58:10
Timeout FBK Atlas Blansko
50:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval Jakub Kolmačka (8:2).
50:05
Aby neměl jenom asistence, tak si vstřelil jeden gól i Jakub Fedra. Blansko naprosto ničí Třebíč, která je bez značných šancí.
46:46
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Jakub Fedra (7:2).
46:46
Minutu po promarněné šanci si svoji hrubku odčinil a střílí svůj třetí gól, čili hattrick, Vojta Fedra po nahrávce nikoho jiného než Jakuba Fedry.
45:49
Dvojnásobný střelec tohoto utkání Vojta Fedra právě napodobil svého spoluhráče a totálně přestřelil prázdnou bránu z malé vzdálenosti. Snad toho později nebude litovat.
43:34
Vyloučen hráč Josef Pařízek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nesportovní chování.
43:34
Blansko má znovu přesilovku. Hráč hostí se neovládl a byl vyloučen na 2 minuty za nesportovní chování.
40:01
Vstupujeme do třetí třetiny a hosté střídají brankáře. Uvidíme, jestli jim pomůže.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Abraham družstva Snipers Třebíč B
40:00
40:00
39:59
Po druhé části Atlas Blansko odskočil na rozdíl 4 gólů a zaslouženě, protože vyhráli na střely 20:6 v této třetině. Pro Třebíč toto bude velice těžké stáhnout za posledních 20 minut, ale ve florbale je možné vše.
39:14
Vyloučen hráč Miroslav Cvek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
36:53
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Charvát, asistoval Martin Hatala (6:2).
36:53
Domácí neotálí a dávají další gól, tentokrát je střelcem Jan Charvát.
35:10
Daniel Žilka z týmu Atlas Blansko právě netrefil prázdnou bránu z jednoho metru, obrovská škoda.
34:35
34:35
Vojta Fedra opět skóruje a opět mu asistoval jeho bratr Jakub Fedra. Toto útočné duo zatím klape na jedničku.
30:38
30:38
Očividně není oslabení pro Blansko žádný problém, protože v něm dávají Třebíči gól, konkrétně Vojta Fedra.
29:41
Vyloučen hráč Jan Charvát družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
28:15
Ačkoliv mělo Blansko pár nadějných šancí, tak se jim nepodařilo využit přesilovku a stav utkání je tak stále 3:2 pro domácí tým.
26:15
Vyloučen hráč Josef Pařízek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hrubost.
25:05
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Pazderník, asistoval Kryštof Buchtela (3:2).
25:05
Třebíč okamžitě snižuje skóre na 2:3 díky Michalu Pazderníkovi.
24:43
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Michal Matal, asistoval Martin Hatala (3:1).
24:43
Do prázdné branky dává gól mladík Michal Matal.
20:01
Nyní vcházíme do druhé třetiny. Doufejme, že bude více gólóvá než třetina první.
20:00
20:00
19:59
V první třetině byli domácí lepší a skóre tomu odpovídá. Uvidíme, co přinesou další 2 hrací části.
19:59
Střely v první části byly 15:10 pro Atlas Blansko.
15:39
Petr Špidlík zatím předvádí obdivuhodný výkon, zneškodnil mnoho nebezpečných střel hráčů Třebíče a drží svůj tým ve vedení.
12:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Denis Müller, asistoval Jan Charvát (2:1).
12:51
Zaslouženě se Blansko dostává do vedení po skvělé střele Denise Müllera.
09:06
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Foret bez asistence (1:1).
09:06
Konečně se fanoušci domácích dočkali gólu a krásnou střelou srovnává Vojtěch Foret.
03:20
Obrovská šance pro Janíka, ale jeho pokus byl zneškodněn braknářem hostí.
01:42
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Kryštof Buchtela, asistoval Michal Pazderník (0:1).
01:42
Hráči Atlasu Blansko zatím tlačili na soupeře, avšak poté dostali gól z protiútoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Roman Kedroň; hráči v poli: Jan Pacal, Rudolf Horák, Michal Pazderník, Kryštof Buchtela, Filip Dvořák
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Petr Špidlík; hráči v poli: Patrik Crla, Jakub Fedra, Jakub Kolmačka, František Fedra, Vojtěch Fedra