1:3
2:2
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Florbal Primátor Náchod B 5:5
7. Denis Dlouhý, 14. Kristián Hráský, 29. Šimon Říha, 36. Rudolf Suk, 45. Petr Janíček - 21. Marek Svoboda, 23. Daniel Kříž, 27. Filip Čáp, 39. Brandon Bulis, 44. Filip Čáp; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Karel Kotyza; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: David Stibor 14 - Brandon Bulis 14; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:2;
Komentář domácích Suk Rudolf (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za utkání. Mysleli jsme si na vítězství, ale nakonec bereme remízu se skřípěním zubů ve 4. souboji během jednoho měsíce.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Mohli jsme mít tři body, jeden taky bereme. Jsem moc rád za to, jak kluci zápas zvládli a jak k němu přistoupili. Díky soupeři za tvrdý, ale fèrový zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 6:5
45:00
44:23
A je hned srovnáno po rychle kombinaci a střele z první od mantinelu.
44:22
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #72 Denis Dlouhý (5:5).
44:00
Krásná šibenice převažuje zápas ve prospěch Náchoda
43:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #74 Vojtěch Železo (4:5).
43:32
Při timeoutu oba týmy ladí závěrečnou strategii.
43:31
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
43:30
Timeout Florbal Primátor Náchod B
42:50
Oba týmy chtějí zvítězit a tak je to pořádné drama.
40:00
Šance se střídají na obou stranách, ale střelci branky netrefují.
38:27
I čtvrtá presilovka v zápase využita - a je zase srovnáno.
38:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #73 Brandon Bulis, asistoval #12 Daniel Kříž (4:4).
36:44
Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
36:00
Zvýšený důraz Dvora zužitkoval Suk ve vedoucí gól.
35:58
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk bez asistence (4:3).
33:00
Karban ze Dvora si položil v jasné šanci náchodského gólmana, ale minul o fous z úhlu bránu.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:9
30:00
28:59
A Dvůr je za svoji zvýšenou aktivitu odměněn - Říha projel celým hřištěm a podstřelil gólmana po zemi.
28:58
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha bez asistence (3:3).
28:00
Dvůr musel přijít o dvougólove vedeni, aby zvýšil svoji útočnou aktivitu, ale Náchod teď drží jejich gólman.
26:07
I Náchod využívá svoji první přesilovku a otáčí tak dosavadní skóre zápasu ve svůj prospěch.
26:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #12 Daniel Kříž (2:3).
25:00
Vyloučen hráč #15 Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
22:44
A je srovnáno, po faulu v jasné pozici Náchod vyrovnaná z tresntného střílení.
22:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž z trestného střílení (2:2).
20:50
A tak to vzal na svou hůl náchodský Svoboda, obkroužil útočnou polovinu i bránu Dvora a kolem tyčky zpoza brány zasunul míček do branky.
20:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #26 Lukáš Jirásek (2:1).
18:45
Dvůr velmi pozorně brání a Náchod se tak zatím neprosazuje tak, jak by si představoval.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:5
15:00
13:24
A i druhou přesilovku Dvůr využívá po pěkné kombinaci a zvyšuje na 2:0.
13:23
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #7 Petr Janíček (2:0).
11:54
Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
10:30
Aktivní  napadání Dvora rozehravky dělá náchodským zatím problém a nemohou se dostat do svoji obvyklé kombinace.
06:10
Dvůr dokázal svoji přesilovku rychle využít a ujímá se vedení.
06:09
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #72 Denis Dlouhý, asistoval #31 Michal Krejcar (1:0).
05:31
Vyloučen hráč #60 Jakub Kubásek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.