2:1
1:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBK Kobra Tatran Hostinné 6:6
2. Lukáš Venclík, 5. Lukáš Venclík, 11. Tadeáš Knapp, 22. Martin Hilscher, 24. Martin Hilscher, 30. Petr Hencl - 1. Šimon Karlík, 4. Vratislav Khol, 6. Hynek Nývlt, 10. Hynek Nývlt, 11. Hynek Nývlt, 14. Hynek Nývlt; rozhodčí: Tomáš Krejčí - Jiří Vaňous; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Poláček 13 - Šimon Krása 7; po třetinách: 3:5, 2:1, 1:0;
36:00
Střely ve 3. části: 4:4
36:00
34:10
Vyloučen hráč #24 Martin Hilscher družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
29:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #21 Petr Hencl, asistoval #55 Lukáš Venclík (6:6).
29:15
Vyloučen hráč #6 Václav Moravec družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
26:06
Vyloučen hráč #2 Martin Kučeravý družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 4:6
24:00
23:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Martin Hilscher, asistoval #66 Tadeáš Knapp (5:6).
21:03
15:51
Vyloučen hráč #6 Lukáš Bouček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
13:40
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #97 Hynek Nývlt bez asistence (3:6).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 5:9
12:00
10:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #66 Tadeáš Knapp, asistoval #55 Lukáš Venclík (3:5).
10:06
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #97 Hynek Nývlt, asistoval #15 Šimon Karlík (2:5).
09:06
05:25
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #97 Hynek Nývlt, asistoval #77 Ondřej Hnízdil (2:3).
04:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #55 Lukáš Venclík, asistoval #25 Martin Macek (2:2).
03:51
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #9 Vratislav Khol, asistoval #5 Štěpán Havelka (1:2).
01:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #55 Lukáš Venclík, asistoval #7 Matěj Bubeníček (1:1).
00:06
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #15 Šimon Karlík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Krejčí a Jiří Vaňous.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Šimon Krása; hráči v poli: Tereza Turková, Ondřej Holba, Ondřej Hnízdil, Šimon Karlík, Hynek Nývlt