1:1
3:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní B - VSK VUT Skurut Hai Brno 4:6
29. Kryštof Kopečný, 31. Martin Ryšánek, 33. Matěj Lang, 40. Matěj Urbánek - 1. Michal Repko, 5. Denis Ligas, 6. Michal Repko, 15. Michal Repko, 29. Radek Novák, 33. Dávid Danaj; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Bořek Králík ? - Bohumír Fajt ?; po třetinách: 0:4, 1:1, 3:1;
45:00
44:11
Vyloučen hráč #71 Tomáš Reibl družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za špatné střídání.
42:52
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní B
39:06
Vlastní branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #27 Matěj Urbánek (4:6).
36:58
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní B neproměnil #7 Petr Plodík.
32:38
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #39 Dávid Danaj, asistoval #89 Adam Trllo (3:6).
32:30
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #6 Matěj Lang, asistoval #64 Kryštof Kopečný (3:5).
30:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #65 Martin Ryšánek, asistoval #64 Kryštof Kopečný (2:5).
30:00
30:00
28:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #6 Matěj Lang (1:5).
28:36
Trestné střílení družstva VSK VUT Skurut Hai Brno neproměnil #94 Michal Repko.
28:20
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #5 Radek Novák, asistoval #23 Jan Hotárek (0:5).
27:41
15:00
15:00
14:57
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #94 Michal Repko, asistoval #5 Radek Novák (0:4).
05:29
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #94 Michal Repko, asistoval #8 Tomáš Fanta (0:3).
04:51
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #90 Denis Ligas, asistoval #23 Jan Hotárek (0:2).
00:28
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #94 Michal Repko, asistoval #13 Tomáš Vlk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Matěj Urbánek, Tomáš Vlk, Dávid Danaj, Michal Repko, Radek Novák