2:3
2:0
- : -

Florbal TJ Kobylisy B - IBK Kubánský Klan 7:6
1. Tomáš Press, 7. Daniel Havlíček, 10. Pavel Procházka, 21. Tomáš Press, 22. Daniel Havlíček, 35. Miroslav Kutil, 44. Pavel Procházka - 9. Matouš Tichý, 12. Pavel Šusta, 15. Jakub Valchář, 18. Roman Šauer, 21. Filip Dotlačil, 27. Roman Šauer; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Martin Preclík; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Martin Pastyřík ?; po třetinách: 3:3, 2:3, 2:0;
45:00
43:57
Timeout IBK Kubánský Klan
43:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #99 Pavel Procházka bez asistence (7:6).
42:30
Vyloučen hráč #25 Adam Kubák družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za hrubost.
36:10
Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za bránění ve hře.
34:16
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #27 Miroslav Kutil, asistoval #55 Jan Lubina (6:6).
30:00
30:00
26:48
Vyloučen hráč #88 Matouš Tichý družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
26:20
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #87 Roman Šauer, asistoval #24 Pavel Šusta (5:6).
23:38
Vyloučen hráč #2 Vojtěch Krsek družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
23:16
Vyloučen hráč #89 Jakub Valchář družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
21:15
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #25 Ondřej Filip (5:5).
20:55
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #22 Filip Dotlačil, asistoval #66 David Čermák (4:5).
20:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #51 Tomáš Press, asistoval #25 Ondřej Filip (4:4).
17:52
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #87 Roman Šauer, asistoval #2 Vojtěch Krsek (3:4).
15:00
15:00
14:05
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #89 Jakub Valchář, asistoval #24 Pavel Šusta (3:3).
11:44
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #24 Pavel Šusta, asistoval #13 Jonáš Pavlík (3:2).
09:08
08:30
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #88 Matouš Tichý, asistoval #23 Lukáš Fiala (2:1).
06:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #51 Tomáš Press (2:0).
00:14
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #51 Tomáš Press, asistoval #16 Jan Hrdlička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Kubánský Klan:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Ondřej Filip, Jakub Batěk, Tomáš Press, Jan Hrdlička, Daniel Havlíček