3:3
3:4
- : -

SC Podještědí Český Dub - USK Slavia Liberec 12:7
3. Roman Maňák, 3. Roman Maňák, 3. Jakub Švarc, 4. Jakub Švarc, 4. Dominik Bolina, 8. Jakub Švarc, 21. David Rechcígl, 21. Dominik Bolina, 26. Michal Třešňák, 32. David Rechcígl, 35. Stanislav Pokorný, 43. David Rechcígl - 17. Martin Benda, 24. Tomáš Souček, 28. Jan Špidlen, 34. Daniel Klimša, 38. Martin Benda, 43. Jan Novotný, 44. Martin Benda; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Josef Kubát; vyloučení: 2:4; využití: 4:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Němeček 16 - Stanislav Pittner 2, Jakub Češka 14; po třetinách: 6:0, 3:3, 3:4;
45:00
Střely ve 3. části: 13:11
45:00
43:55
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #5 Martin Benda bez asistence (12:7).
42:30
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #92 David Rechcígl bez asistence (12:6).
42:30
Slavie pomocí teče snížila, ovšem Dub okamžitě odpověděl.
42:19
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #21 Jan Novotný, asistoval #18 Luboš Kopřiva (11:6).
40:33
I v pozdější fázy, kdy obě mužstva mají v nohou jeden zápas, vidíme běhavý florbal.
38:45
Hra již není tak vyhrocená jako v předešlých minutách a přináší šance na obou stranách.
37:47
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #5 Martin Benda, asistoval #11 Róbert Žitňan (11:5).
36:28
Rozehrávka Slavie po "malé domů" z bezprostřední blízkosti brány taktéž nepřinesla změnu stavu.
34:33
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #7 Roman Maňák (11:4).
34:10
Zapisovatelský stolek nestíhá pod náporem událostí komentovat dění na hřišti. Pokusíme se to zlepšit.
33:14
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #29 Daniel Klimša, asistoval #25 Tomáš Souček (10:4).
32:58
Vyloučen hráč #31 Daniel Isach družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
31:29
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #92 David Rechcígl, asistoval #5 Jaroslav Šámal (10:3).
31:29
Po dohadování se s rozhodčími byla i přes námitky Liberece nařízena přesilová hra, která byla brzo využita.
31:18
Vyloučen hráč #29 Daniel Klimša družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 14:17
30:00
27:08
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #23 Jan Špidlen, asistoval #5 Martin Benda (9:3).
26:55
Ikonické ochozy haly v Českém Dubu se plní diváky, kteří nejspíše slyšeli o vedení svých domácích borců.
25:45
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák bez asistence (9:2).
25:45
Přesilová hra Slavie 5 na 3 vyústila v brejk českodubských, kteří zvyšují vedení.
24:56
Vyloučen hráč #92 David Rechcígl družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání.
24:09
Vyloučen hráč #14 Filip Iker družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání.
23:38
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #25 Tomáš Souček, asistoval #21 Jan Novotný (8:2).
23:22
Liberec ve dvou nadějných šancích. Stav se ovšem nemění.
22:21
Domácí útočník obral posledního obránce Slavie o balónek a sám při zakončení na brankáře selhal.
21:34
Střela Slavie z pravého křídla končí pouze na hrudi brankáře.
20:48
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #11 Dominik Bolina, asistoval #4 Michal Třešňák (8:1).
20:18
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #92 David Rechcígl, asistoval #2 Tomáš Eichler (7:1).
19:46
Agresivita hráčů roste. K vidění bylo hodně ostrých zákroků na obou stranách.
16:42
16:42
Hostující Martin Benda po krásné individuální akci prostřelil v oslabení do té doby stoprocentního brankáře domácích.
15:00
Vyloučen hráč #23 Jan Špidlen družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 21:7
15:00
12:17
Liberec již zpevnil svou obranu. Snad i jejich střelci ukáží svůj um.
11:38
Domácí 4 po neúspěšném brejku málem proběhla zdí až na náměstí kdysi velmi významného města Českého království.
10:34
Kdo s námi sleduje dnešní utkání, tak určitě neprohloupil. V utkání zatím padlo hodně gólů a hra obou mužstev lahodí oku. Snad se v tomto duchu bude pokračovat dále.
07:42
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #10 Jakub Švarc bez asistence (6:0).
06:15
Tyč a tyč zachránila Slavii od dalšího gólu.
05:44
Vyloučen hráč #5 Martin Benda družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:43
03:43
Domácí střelci byli po prvním zápase povoláni do zbraně a ukazují svojí sílu.
03:15
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #10 Jakub Švarc, asistoval #2 Tomáš Eichler (4:0).
03:15
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Češka družstva USK Slavia Liberec
02:31
Timeout USK Slavia Liberec
02:31
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #10 Jakub Švarc, asistoval #99 Stanislav Pokorný (3:0).
02:16
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #7 Roman Maňák bez asistence (2:0).
02:16
Roman Maňák má lovecký instinkt a svojí zbraní sestřeluje liberecké naděje.
02:02
01:48
Český Dub se snaží držet balón na holích, ale Slavie dobře brání.
00:01
Úvodní vhazování vyhrává Český Dub.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Miksánek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů USK Slavia Liberec:
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Český Dub: brankář: Lukáš Němeček; hráči v poli: Roman Maňák, Tomáš Eichler, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský, Jakub Švarc